Első Magyar Subaru Klub Egyesület

Első Magyar Subaru Klub Egyesület

Az egész történet 2000 májusában kezdődött, amikor a friss GT tulajdonos “Damon”, az Index.hu fórumán megnyitotta a Subaru Impreza topicot. Alig néhány Subaru tulajdonos látogatta akkor még csak azt a társalgót.

Az egész történet 2000 májusában kezdődött, amikor a friss GT tulajdonos “Damon”, az Index.hu fórumán megnyitotta a Subaru Impreza topicot. Alig néhány Subaru tulajdonos látogatta akkor még csak azt a társalgót.

Másfél év múlva, amikor már volt 8-10 Subaruval rendelkező napi látogató, úgy döntöttem, megszervezem a márka első hazai találkozóját. Kevésnek hallatszik a 8 Subaru, és közel 20 fő, de azért így is tapasztalható volt az üres parkolóban felénk irányuló érdeklődők sokasága 🙂

Valami elkezdődött!

Kiválasztottuk a domain nevünket, és önszerveződéssel felépítettük azt, ahová mára eljutottunk. Sajnos szabadidő hiányában a kezdeti társaságból sokan el-elvesznek hosszabb-rövidebb időre, de klubunk mai vezetőségéből, hét fő már akkor is ott volt amikor megalakultunk 2001 decemberében az első magyarországi Subaru találkozón.

Célunk a Subaru hazai hírnevének öregbítése, a tulajdonosok érdekeinek képviselete a Subaruhoz köthető szolgáltatóknál, és ami a legfontosabb, a Subaru rajongói számára egy az érdeklődési körükkel azonos társadalmi élet létének biztosítása.

“Nokiafan”

A Vezetőség:

Elnök:        Hooder / Pretz Ákos
Alelnök:     Petkó / Dr. Déry Péter
Elnökségi tag: sz!lard / Máthé Szilárd
Tiszteletbeli örökös elnök: Nokiafan / Giczy András
Vezetőségi tagok:
BSZP/ Barla Szabó Péter
Karo/ Karsai Zsolt
labzoli / Lábas Zoltán
Leone83 / Tóth László
Pite / Örményi András
Mickey / Máthé Dániel
zobaru / Csökő Zoltán
Mr.White / Weisz Norbert

Az Egyesület:
Székhely:                   8000 Székesfehérvát Zobori út 14.
Adószám:                  18707070-1-13
Számlavezető bank:    Raiffeisen Bank
Számlaszám:                12010154-00122910-00100008