Subaru WRX vagy WRX STI? (mindennapi használatra....)

Ha nem tudod hol keresd, segítünk. A leggyakoribb Subarus kérdésekre itt érdemes először választ keresni!

Re: subaru wrx vagy wrx sti? (mindennapi használatra....)

HozzászólásSzerző: Jani001 » 2015.06.10., szer. 09:20

Classic-ból is max jobb kormányos lesz jó (elfogadható) állapotban 3 milkáért. Szerintem 4 alatt az STI vonal felejtős... Ha találsz is olcsóbbat, úgyis költeni kell még rá sajnos...
Avatar
Jani001
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 2437
Csatlakozott: 2008.01.15., kedd 00:08
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1040 times
Been liked: 731 times

Re: subaru wrx vagy wrx sti? (mindennapi használatra....)

HozzászólásSzerző: Schmidi » 2015.06.10., szer. 09:32

Jani001 írta:Classic-ból is max jobb kormányos lesz jó (elfogadható) állapotban 3 milkáért. Szerintem 4 alatt az STI vonal felejtős... Ha találsz is olcsóbbat, úgyis költeni kell még rá sajnos...


Azért ott volt Timpi / Pavel autója, amit szerintem nyugodtan hívhatunk STI-nek, illetve most ott van flacci RA-ja is, mindkettő belefér a 3 milliós keretbe.
Avatar
Schmidi
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2004.12.06., hétf. 10:35
Has liked: 147 times
Been liked: 586 times

Re: subaru wrx vagy wrx sti? (mindennapi használatra....)

HozzászólásSzerző: Mathe Szilard » 2015.06.10., szer. 10:47

Schmidi írta:
Jani001 írta:Classic-ból is max jobb kormányos lesz jó (elfogadható) állapotban 3 milkáért. Szerintem 4 alatt az STI vonal felejtős... Ha találsz is olcsóbbat, úgyis költeni kell még rá sajnos...


Azért ott volt Timpi / Pavel autója, amit szerintem nyugodtan hívhatunk STI-nek, illetve most ott van flacci RA-ja is, mindkettő belefér a 3 milliós keretbe.


Bug is van néha-néha egy-egy 3M körül...
EU EJ257 "hawk" STi MY'06 - bought, built, SOLD, died, reborn, died again; R.I.P.
MB 2015/05 A45 AMG "Black Widow" SOLD
BMW 2016 "F23" M235i Cabrio - Buzievagy!? SOLD
Volvo V60 MY'17 Polestar
Avatar
Mathe Szilard
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 6336
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:46
Tartózkodási hely: Budapest XVI, X, Siófok, Salgótarján
Has liked: 999 times
Been liked: 1547 times

Re: subaru wrx vagy wrx sti? (mindennapi használatra....)

HozzászólásSzerző: robert koch » 2015.06.15., hétf. 17:38

Minden tiszteletem a tietek akik vették a faradtságot 1000 hála külön az összehasonlitó teszt kérdésékért,komolyan le a kalappal!!!Ugy gondolom hogy mégis csak hasznos lesz a látogatok számára is,sokakban van ez a kérdés.Kedves admin. ugy fogalmaznék hogy talán nyers vagyok.és türelmetlen..de ha te is visszaolvasod látni fogod teljesen értelmesen tettem fel a kérdést és reagáltam amig valaki nem kezdet fikázni..mit keresek itt,minek nyitok uj topikot.milyen kérdés ez...stb,nincs kint szabályzat..ha gáz vagyok törölhetsz is...Kedves Magyar szokás más pénztárcájában turkálni..leirtam mennyit szánok rá..és mennyi ami belefér fogyasztás..alk.,kiváncsi voltam mennyi valójában,van pénzem (havi 1800 eu-t keresek(plusz a párom is 1800-ha kell becsatolom a bérpapirom)de felesleges pénzem soha nincs(1 épitkezés,baba,1 lakásfelujitás..stb) és igen egy autót keresek amit minden nap élmény vezetni..fejlesztgetni és nem állandóan lecserélni.Mivel kevesebben vagytok azt gondoltam sokkal családiasabba hangulat ,összetartóbb,szeretettel fogadjatok az uj embereket mint más csoportok,de ugy látszik magasabb kategória több probléma,persze ez nem a csoportba lévö több éve ismert baratok közt jelentkezik.Azért én örülök hogy itt lehetek és mint a példa is mutatja van 4-5 ember aki megszánt..tanácsot adot,már értük megérte,megéri,remélem subaru lesz a vége mindenek és egyszer talizok veletek.Admin. :verekedni...leköpni..ez vicc...te sem gondolod komolyan...felnötek vagyunk és alapbol tisztelek itt mindenkit(minden embert aki engem is,föleg ha nem ismerem..nem bántot..) mert olyan autót vezetek..tartotok fent ami nekem még csak állom.MÉG 1X KÖSZÖNÖM NEKTEK!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára robert koch 2015.06.15., hétf. 18:04-kor.
robert koch
Újonc
 
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2015.03.10., kedd 18:53
Has liked: 0 time
Been liked: 5 times

Re: subaru wrx vagy wrx sti? (mindennapi használatra....)

HozzászólásSzerző: robert koch » 2015.06.15., hétf. 18:02

És hogy a teszt eredmenye is latszodjon,nekem valószinü a wrx lesz a megfelelö társ,amin elöször lehet tanulni..tapasztalni..majd kisebb dolgokkal talán30..40 lovat adni neki..és ha a végén tényleg kevés lesz,vagy nyerek még a lotton akkor váltani sti-re.
robert koch
Újonc
 
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2015.03.10., kedd 18:53
Has liked: 0 time
Been liked: 5 times

Re: subaru wrx vagy wrx sti? (mindennapi használatra....)

HozzászólásSzerző: robert koch » 2015.06.16., kedd 11:39

csibee írta:Miért van az hogy a frissen regisztált júzerek szokása, hogy topikokat nyitogatnak?
Miért nem lehet ott feltenni a kérdést ahol ennek helye van?

Pl. : http://forum.subaruklub.hu/viewtopic.php?f=5&t=1346
Amilyen a kérdés.... olyan a válaszom: Az STI jobb. Olyat vegyél.
Június 2-án lesz eSTI pesti, gyere el, kérdezz, szagold meg, nézz körbe.

:alien:



Szia,az a helyzet hogy végre pont kerül a dolog végére,tegnap este Máthé Szilárdal megfejtettük a harag okát,teljes mértékben félre értettelek..ezuton szeretnek itt BOCSÁNATOT ,elnézést kérni a "luzerezésért" mert "juzerek" állitolag usert jelent nem luzert..ez az én balfaszságom volt ne haragudj,én is hirtelen és nyers ember vagyok de igyekszem körültekintöbb lenni,remélem béke van,és mindenképp összefutok majd 1x veletek ha nekem is lesz egy bubum.
robert koch
Újonc
 
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2015.03.10., kedd 18:53
Has liked: 0 time
Been liked: 5 times

Re: subaru wrx vagy wrx sti? (mindennapi használatra....)

HozzászólásSzerző: Mathe Szilard » 2015.06.16., kedd 11:59

:hullam:
jeee...!!!
helyreállt a Világegyetem egyensúlya...!!!
Peace & Love! :alkiteso: :prost:
Mehet a KONSTRUKTÍV diskurzus...!!!
EU EJ257 "hawk" STi MY'06 - bought, built, SOLD, died, reborn, died again; R.I.P.
MB 2015/05 A45 AMG "Black Widow" SOLD
BMW 2016 "F23" M235i Cabrio - Buzievagy!? SOLD
Volvo V60 MY'17 Polestar
Avatar
Mathe Szilard
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 6336
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:46
Tartózkodási hely: Budapest XVI, X, Siófok, Salgótarján
Has liked: 999 times
Been liked: 1547 times

Re: subaru wrx vagy wrx sti? (mindennapi használatra....)

HozzászólásSzerző: csibee » 2015.06.16., kedd 12:36

robert koch írta:
csibee írta:Miért van az hogy a frissen regisztált júzerek szokása, hogy topikokat nyitogatnak?
Miért nem lehet ott feltenni a kérdést ahol ennek helye van?

Pl. : http://forum.subaruklub.hu/viewtopic.php?f=5&t=1346
Amilyen a kérdés.... olyan a válaszom: Az STI jobb. Olyat vegyél.
Június 2-án lesz eSTI pesti, gyere el, kérdezz, szagold meg, nézz körbe.

:alien:



Szia,az a helyzet hogy végre pont kerül a dolog végére,tegnap este Máthé Szilárdal megfejtettük a harag okát,teljes mértékben félre értettelek..ezuton szeretnek itt BOCSÁNATOT ,elnézést kérni a "luzerezésért" mert "juzerek" állitolag usert jelent nem luzert..ez az én balfaszságom volt ne haragudj,én is hirtelen és nyers ember vagyok de igyekszem körültekintöbb lenni,remélem béke van,és mindenképp összefutok majd 1x veletek ha nekem is lesz egy bubum.


Nincs gond. :alien:
05' Type-UK Sti PPP - hawkeye - EJ207 - SOLD
96' Type-RA Sti JDM - gc8 - EJ20 - RIP
98' Type-RA Sti JDM - gc8 - EJ20 - LHD ;) - SOLD
Avatar
csibee
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 5124
Csatlakozott: 2008.08.23., szomb. 14:34
Has liked: 868 times
Been liked: 1098 times

Re: subaru wrx vagy wrx sti? (mindennapi használatra....)

HozzászólásSzerző: Hooder » 2015.06.16., kedd 12:37

A békülésen túl szeretnék ehhez kapcsolódóan néhány építő jellegű tanácsot adni a fórum és a honlap használatához, illetve a klubhoz:

- természetesen nem bűn új topicot nyitni, de előtte kérdezz bátran, pl itt: viewtopic.php?f=5&t=1346&start=2940, hogy van e már ehhez hasonló elemzés, vagy eleve ide fel is teheted a kérdéseidet.

- ha nagyon tanácstalan vagy, nézd meg ezt a topicot: viewtopic.php?f=30&t=5565, nagyon jó mankó ;)

- természetesen mint minden közösségnek, nekünk is vannak szabályaink, ezekről itt: viewforum.php?f=30, és itt: viewtopic.php?f=17&t=8618 tájékozódhatsz ;)

- Továbbá, ha bármilyen, a klubbal, klubos eseményekkel kapcsolatos kérdéseid/észrevételeid vannak, a klub vezetősége készségesen rendelkezésedre áll, róluk itt: http://subaruklub.hu/klub/klub-informac ... ubaru-klub találsz információt

Remélem tudtam segíteni a kezdeti lépésekben, és bátran fordulj hozzám is bizalommal a jövőben.

Üdvözlettel,
Pretz Ákos
20/923-2728
pretz.akos@subaruklub.hu
I Was Born Intelligent, But Education Ruined Me
Avatar
Hooder
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 2625
Csatlakozott: 2004.12.26., vas. 22:19
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Has liked: 410 times
Been liked: 926 times

Re: subaru wrx vagy wrx sti? (mindennapi használatra....)

HozzászólásSzerző: Mathe Szilard » 2015.06.16., kedd 12:56

Hooder írta: a klub vezetősége készségesen rendelkezésedre áll, róluk itt: http://subaruklub.hu/klub/klub-informac ... ubaru-klub találsz információt

Remélem tudtam segíteni a kezdeti lépésekben, és bátran fordulj hozzám is bizalommal a jövőben.

Üdvözlettel,
Pretz Ákos
20/923-2728
pretz.akos@subaruklub.hu


ha Neki nem is, de nekem tudtál segíteni...
LOL! ennél finomabban nem is közölhetted volna a leléptetésemet.. :lol:
KÖSZI!
Csatolmányok
Capture_SK_Vezetoseg.JPG
Capture_SK_Vezetoseg.JPG (138.42 KiB) Megtekintve 15745 alkalommal.
EU EJ257 "hawk" STi MY'06 - bought, built, SOLD, died, reborn, died again; R.I.P.
MB 2015/05 A45 AMG "Black Widow" SOLD
BMW 2016 "F23" M235i Cabrio - Buzievagy!? SOLD
Volvo V60 MY'17 Polestar
Avatar
Mathe Szilard
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 6336
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:46
Tartózkodási hely: Budapest XVI, X, Siófok, Salgótarján
Has liked: 999 times
Been liked: 1547 times

Re: subaru wrx vagy wrx sti? (mindennapi használatra....)

HozzászólásSzerző: robert koch » 2015.06.16., kedd 13:25

Na igy már teljesen egyértelmü,igen..nem lenne rossz ötlet ha ezzel nyitna a forum.én sem futottam volna ebbe a hibába,most már tanulok köszi.
robert koch
Újonc
 
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2015.03.10., kedd 18:53
Has liked: 0 time
Been liked: 5 times

Re: subaru wrx vagy wrx sti? (mindennapi használatra....)

HozzászólásSzerző: Hooder » 2015.06.16., kedd 16:12

Mathe Szilard írta:
Hooder írta: a klub vezetősége készségesen rendelkezésedre áll, róluk itt: http://subaruklub.hu/klub/klub-informac ... ubaru-klub találsz információt

Remélem tudtam segíteni a kezdeti lépésekben, és bátran fordulj hozzám is bizalommal a jövőben.

Üdvözlettel,
Pretz Ákos
20/923-2728
pretz.akos@subaruklub.hu


ha Neki nem is, de nekem tudtál segíteni...
LOL! ennél finomabban nem is közölhetted volna a leléptetésemet.. :lol:
KÖSZI!


Hopp, nem értesítettek?

Valami hiba van a rendszerben bye the way, mindjárt utánanézek
I Was Born Intelligent, But Education Ruined Me
Avatar
Hooder
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 2625
Csatlakozott: 2004.12.26., vas. 22:19
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Has liked: 410 times
Been liked: 926 times

Előző

Vissza: Az első Kérdések/Válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron