Impreza STI kellene de kicsit félek :S

Ha nem tudod hol keresd, segítünk. A leggyakoribb Subarus kérdésekre itt érdemes először választ keresni!

Impreza STI kellene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: STI a hang segitség » 2012.11.13., kedd 21:30

sziasztok uj vagyok it és a subaruk korul is de megfertozodtem teljesen a hang a látvány és az egész. edig BMW fanatikus voltam van is egy 524 td-m de az más világ Impreza STI it szeretnék olvasgatok a témában de nem nagyon tudom hogy mere haladjak, használtat szeretnék ojan 13 000 € szánák a megvásárlásra ki is néztem pár darabot. szlovákiában élek és mivel it is let regisztrácios ado a kulfoldrol behozás nem nagyon opcio maximum akor ha azt mondjátok hogy keleteuropában nem lehet normálisat vásárolni, tuning menteset szeretnék veni. én akarom majd saját magamhoz alakitani tudom hogy ez lehetetlen de ha pár dolog más rajta az nem anyira zavarna.

van pár darab kinézve a korlámpás nem anyira tetszik de ha az a job vagy egyszerub technikailag vagy jeletosen olcsobak hozá a tuning alektrészek akor nem zavar ugy is bent ulok egyenlore csak kutatok a témában még sajnos nem is vezetem egyet se egyszer sikerult ulnom egy széné tuningold daraban aszem majdnem 500 loero volt az nagyon brutális volt de ojat nem szeretnék ha venék is a motorhoz nem nagyon nyulnák csak egy csombos kipufogot szeretnék rá egy hangos blow-off ot és egy brutális futomuvet ami ráragasztja az aszfaltra van már egy utazos sporolos autom ezt egyfajta hulyegyerek autonak szeretném hogy ha megorulok akor legyen mit szénéhajtani meg szép hoszu guminyomokat rajzolni az aszfaltra meg néha ha ugy adodik pár turára de ara inkáb motoral inkáb megvadulos cirkuszgépnek kelene nem vagyok egy miliomos de ahogy nézegetem az alkatrész árakat bele fog férni az életembe bubuka :D

egyenlore ezek még csak tervek és it jone a kérdésem érdemes ijen célokra megvásárolni vagy inkáb keresek valami mást nem gond az ha foglakozni kel vele a BMW melet ezt megszoktam a szervizelése nagyon bonyolult ? barátaimnak jol felszerelt autoszervize van szerszám nem gond és ahogy néztem az autokereskedok (wheeler dealers) subarus részét és nem volt egy urhajo az auto . de vanak esetleg ojan hibák amik nagyon sokba kerulhetnek ha elmegyunk megnézni egyet mik azok a fontos dolgok amiket meg kel nézni és mik azok a hibák amivel ot kel hagyni igaság szerint ojat szeretnék ami kicsit torot vagy valami hibája van mert megjavitani nem gond a kiseb kuslo vagy futomu hibákat de a boxertol kicsit félek mert kozelrol se látam még ojat nem h javitotam volna :)
STI a hang segitség
Újonc
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.11.13., kedd 20:35
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: mukkos » 2012.12.02., vas. 09:38

Karó lentebbi beírása után:
szerk.: bocsi Olivér...
:oops:
sz!lárd
Avatar
mukkos
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 742
Csatlakozott: 2010.05.26., szer. 14:22
Tartózkodási hely: Eger
Has liked: 95 times
Been liked: 161 times

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: roland » 2012.12.02., vas. 11:08

+1
kicsit több toleranciát és "rálátást" legközelebb :oops:
sz!lárd
Avatar
roland
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2006.09.24., vas. 23:42
Tartózkodási hely: budapest XI
Has liked: 50 times
Been liked: 96 times

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: Babo » 2012.12.02., vas. 12:56

szerk.: ... :oops:
Avatar
Babo
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 22:05
Tartózkodási hely: Miskolc
Has liked: 295 times
Been liked: 219 times

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: Karo » 2012.12.02., vas. 18:38

Én kommunikálok vele egy ideje,ne bántsátok szlovákiai magyar srác. Nincs vele semmi gond elnézhető neki a helyesírási hiba.
k@ro
...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Avatar
Karo
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1551
Csatlakozott: 2011.03.14., hétf. 17:03
Has liked: 55 times
Been liked: 192 times

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: Mathe Szilard » 2012.12.03., hétf. 10:46

Karo írta:Én kommunikálok vele egy ideje,ne bántsátok szlovákiai magyar srác. Nincs vele semmi gond elnézhető neki a helyesírási hiba.

Köszi Karó!
EU EJ257 "hawk" STi MY'06 - bought, built, SOLD, died, reborn, died again; R.I.P.
MB 2015/05 A45 AMG "Black Widow" SOLD
BMW 2016 "F23" M235i Cabrio - Buzievagy!? SOLD
Volvo V60 MY'17 Polestar
Avatar
Mathe Szilard
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 6336
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:46
Tartózkodási hely: Budapest XVI, X, Siófok, Salgótarján
Has liked: 999 times
Been liked: 1547 times

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: marsh12 » 2013.01.08., kedd 07:11

Hű a p....a! :)
Gratula és üdv a "klubban" !
... és természetesen légyszi vigyél majd!
marsh12
Újonc
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.01.08., kedd 07:01
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: CHROMED7 » 2013.01.10., csüt. 09:15

Sziasztok!

Láttam egy szép 2002-es Subit egy kereskedés hirdetésében, ami nagyon megfogott.
Fekete 2002/9-es (békalámpás) STI, állítólag patentállapotban, nagyszervíz / átvizsgálás után.
Rendszáma MBM-6xx

Tudtok róla valamit? Tényleg patent állapotban van? Komolyan elgondolkodtam a megvételén, vagy egy hasonló évjáratú másik STI beszerzésén.

Ha tudtok tanácsokat adni, azt is szívesen veszem, esetleg konkrét eladó kocsit ajánlani.

Üdv,
CHROMED7
CHROMED7
Kezdő
Kezdő
 
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013.01.10., csüt. 08:59
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: Karo » 2013.01.10., csüt. 09:21

Nézz át ide!" autók kompletten"
viewtopic.php?f=18&t=7991
k@ro
...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Avatar
Karo
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1551
Csatlakozott: 2011.03.14., hétf. 17:03
Has liked: 55 times
Been liked: 192 times

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: CHROMED7 » 2013.01.10., csüt. 09:43

Karo írta:Nézz át ide!" autók kompletten"
viewtopic.php?f=18&t=7991


Itt is köszi :)

Viszont 3 misim nincs rá :(
Ez alapján 3 milla alatt "nincs STI" amit érdemes lenne megvenni?
CHROMED7
Kezdő
Kezdő
 
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013.01.10., csüt. 08:59
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: Jani001 » 2013.01.10., csüt. 10:02

Erre a kérdésre ez a legjobb válasz:
mukkos írta:Szia!
Ez a kocsi az enyém le van szervizelve rendesen ami tényleg leinformálható.
Az ár meg alkuképes.
Ha érdekel keress meg.

Csak egy jó tanács, ha annyi "puskaporod" van, hogy egy lövéssel megvegyél egy ilyen autót, de azon kívül szívás az anyagi helyzet, akkor bele se kezdjél. Én jókat röhögtem, amikor nekem ezt mondták, azóta tudom, hogy fenntartani nem egy egyszerű mutatvány egy ilyen autót, ha akképpen használod, ahogyan kell. Ha viszont 2500-nál elváltós finomkodás a cél rekordkicsi 10 literes fogyasztás érdekében, akkor meg ne vegyél STI-t. Gumi, olaj, benzin, fékek, kopó alkatrészek, kisebb nagyobb törések, stb... PÉNZ sajnos...
Avatar
Jani001
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 2437
Csatlakozott: 2008.01.15., kedd 00:08
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1040 times
Been liked: 731 times

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: CHROMED7 » 2013.01.10., csüt. 10:27

jani001 írta:Erre a kérdésre ez a legjobb válasz:
mukkos írta:Szia!
Ez a kocsi az enyém le van szervizelve rendesen ami tényleg leinformálható.
Az ár meg alkuképes.
Ha érdekel keress meg.

Csak egy jó tanács, ha annyi "puskaporod" van, hogy egy lövéssel megvegyél egy ilyen autót, de azon kívül szívás az anyagi helyzet, akkor bele se kezdjél. Én jókat röhögtem, amikor nekem ezt mondták, azóta tudom, hogy fenntartani nem egy egyszerű mutatvány egy ilyen autót, ha akképpen használod, ahogyan kell. Ha viszont 2500-nál elváltós finomkodás a cél rekordkicsi 10 literes fogyasztás érdekében, akkor meg ne vegyél STI-t. Gumi, olaj, benzin, fékek, kopó alkatrészek, kisebb nagyobb törések, stb... PÉNZ sajnos...


Szia!

Jelenleg valóban ennyi puskaporom van a megvételre. A fenntartásra lesz zsé, azzal nem lesz gond. Jelenleg legalábbis, változó hazánkban ki tudja, mit hoz a holnap. :(
Megtehetném azt is, hogy várok év végéig, és addig simán tudnék mellé tenni még lóvét, csak HA ÚGY alakul az életem 1 hónapon belül, akkor sürgősen kelleni fog valami amivel el tudom terelni a gondolataimat (adrenalin jó erre). Ha érted, érted, ha nem, bővebben nem mennék bele :(
Nem célom a 10 körüli fogyasztás. Arra jó a mostani kocsim is. Régen volt RX-7-em, szóval tudom mire készüljek benzinszámla terén (14-25/100Km).
Üdv!
CHROMED7
Kezdő
Kezdő
 
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013.01.10., csüt. 08:59
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: csibee » 2013.01.10., csüt. 10:29

Mukkos kocsija :arrow: +1 !
Nagyon fontos az ismert előélet, a szervíz háttér. Kurva jó kocsi a bubaru, de kell vele foglalkozni, mert ha nem azt megbosszulja.
Ezek meg sajnos olyan dolgok, hogy nem a vásárlásnál derülnek ki, hanem mindig csak utána. Utána meg könnyű okosnak lenni.
Remélem hamarosan körünkben üdvözölhetünk egy egy pályanap alkalmával!

Üdv, csibe
05' Type-UK Sti PPP - hawkeye - EJ207 - SOLD
96' Type-RA Sti JDM - gc8 - EJ20 - RIP
98' Type-RA Sti JDM - gc8 - EJ20 - LHD ;) - SOLD
Avatar
csibee
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 5124
Csatlakozott: 2008.08.23., szomb. 14:34
Has liked: 868 times
Been liked: 1098 times

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: CHROMED7 » 2013.01.10., csüt. 10:40

csibee írta:Mukkos kocsija :arrow: +1 !
Nagyon fontos az ismert előélet, a szervíz háttér. Kurva jó kocsi a bubaru, de kell vele foglalkozni, mert ha nem azt megbosszulja.
Ezek meg sajnos olyan dolgok, hogy nem a vásárlásnál derülnek ki, hanem mindig csak utána. Utána meg könnyű okosnak lenni.
Remélem hamarosan körünkben üdvözölhetünk egy egy pályanap alkalmával!

Üdv, csibe


Igen, ezt olvastam. Ha törődnek vele, akkor örök életű. Ha nem, akkor meg...de akkor meg minden kocsi meghal.
Szerinted az, ha a Subaru márkaszervíz felméri a kocsi állapotát, és az szerint patent, nem ér semmit? Tehát hivatalos márkaszervízes állapotfelmérés.
Tényleg kíváncsi vagyok, meg lehet bízni ebben? Amit kinéztem kocsi, az ilyen módon leinformálható, van róla szakvélemény, nagyszervíz után, stb...

Amúgy meg kicsit visszás a dolog: Persze, jó lenne ha "ide tartozhatnék", de jobban örülnék annak, ha nem következne be az, ami miatt esetleg ide fogok tartozni.
Szóval egyik szemem nevet(ni fog esetleg), a másik meg kb vért sír. Na mindegy.

Köszi előre is a segítséget!

Üdv!
CHROMED7
Kezdő
Kezdő
 
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013.01.10., csüt. 08:59
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: Karo » 2013.01.10., csüt. 10:42

Ha választás előtt állsz és 500-800 ezer a differencia két kocsi között de a drágábbik átláthatóbb előéletű akkor ne a + 500-800 tántorítson el a drágábbiktól mert azt hamar ráköltheted egy kevésbé átlátható előéletű járgányra és máris keserű szájízzel teszed meg már az első kilométereket, de ha belenyúlsz egy tutiba akkor azt fogod érezni minden reggel,hogy basszus elkőne menni valahova mert ma még nem is ültem a kicsikémben és mindjárt itt van 8 óra. :lol: (saját tapasztalat)
Szóval vedd el a "csajt" ha szerelmes vagy de előtte nézz be a szoknya alá,hogy minden rendben van-e ott is! Nehogy szét legyen már bszva. :roll: :wink:
k@ro
...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Avatar
Karo
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1551
Csatlakozott: 2011.03.14., hétf. 17:03
Has liked: 55 times
Been liked: 192 times

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: Karo » 2013.01.10., csüt. 10:48

Egy STI esetében nem biztos, hogy egy márkaszerviz a hiteles. Egy komolyabb építésre szerintem csak pupilláznak amikor felnyitják a motorháztetőt. Jobb ha egy tunerhez viszed el a kiszemelt autót. Vannak itt a fórumon megbízható és komoly előélettel rendelkező szakik. Merülj el a topicokban és élvezkedj!
k@ro
...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Avatar
Karo
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1551
Csatlakozott: 2011.03.14., hétf. 17:03
Has liked: 55 times
Been liked: 192 times

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: CHROMED7 » 2013.01.10., csüt. 12:07

Karo írta:Egy STI esetében nem biztos, hogy egy márkaszerviz a hiteles. Egy komolyabb építésre szerintem csak pupilláznak amikor felnyitják a motorháztetőt. Jobb ha egy tunerhez viszed el a kiszemelt autót. Vannak itt a fórumon megbízható és komoly előélettel rendelkező szakik. Merülj el a topicokban és élvezkedj!


Ha komolyra fordul a dolog, még az is lehet, hogy a kiszemelt, és esetleg nem fórumos előélettel bíró autóról lesz szó, egy fórumos szakihoz vinnék el átnézésre.
VOlna esetleg jelentkező a dologra? Természetesen nem kívánom ingyen senki idejét égetni, megbeszéljük a részleteket.

Üdv,
CHROMED7
CHROMED7
Kezdő
Kezdő
 
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013.01.10., csüt. 08:59
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: dicsolorant » 2013.01.10., csüt. 12:38

azért a fórumos kocsik közül se mind arany ami fénylik :oops:
'00 Subaru Impreza GT - 218 jó japán paripa - SOLD
Avatar
dicsolorant
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2010.04.30., pén. 14:35
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 201 times
Been liked: 16 times

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: Mathe Szilard » 2013.01.10., csüt. 13:05

dicsolorant írta:azért a fórumos kocsik közül se mind arany ami fénylik :oops:

hát nem tudom kérlek alássan, Lütyő autója full arany és amikor tiszta, még fénylik is...!!! :mrgreen: :lol:

Viccet félretéve: nekem is anno úgy ment, hogy "beidéztem" a kedves eladókat az EF-hez egy teljeskörű állapotfelmérésre (OK, én mondjuk garancia-időn belüli autókat szemeltem ki szinte kizárólag... :roll: ), és ha / miután ott rendben találták, mentünk el az adott autót addig szervizelő "szakihoz" IS; amennyiben az nem EF volt (100% :wink: )

Hááát...voltak érdekes esetek...meg arcok... :idea: :?
Csökő Zoli is tudna mesélni, aki az egyikre még el is kísért... :wink:

Az biztos - és ebben osztom mindenki véleményét - hogy minden információs forrást ki kell aknázni a vásárlás előtt...eladó, márkaszerviz, tuner, fórum, stb.
Az is biztos, hogy ha a "tuti" verda "kicsit" :mrgreen: drágább, akkor inkább azt...ugyanekkor sajnos azt is lássuk be, hogy az anyag szerkezetébe még a röntgen-szemű szakijaink sem tudnak belenézni... :roll: :( és néha bizony megdőlnek az egyenletek is...
EU EJ257 "hawk" STi MY'06 - bought, built, SOLD, died, reborn, died again; R.I.P.
MB 2015/05 A45 AMG "Black Widow" SOLD
BMW 2016 "F23" M235i Cabrio - Buzievagy!? SOLD
Volvo V60 MY'17 Polestar
Avatar
Mathe Szilard
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 6336
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:46
Tartózkodási hely: Budapest XVI, X, Siófok, Salgótarján
Has liked: 999 times
Been liked: 1547 times

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: CHROMED7 » 2013.01.10., csüt. 13:57

jani001 írta:Csak egy jó tanács, ha annyi "puskaporod" van, hogy egy lövéssel megvegyél egy ilyen autót, de azon kívül szívás az anyagi helyzet, akkor bele se kezdjél. Én jókat röhögtem, amikor nekem ezt mondták, azóta tudom, hogy fenntartani nem egy egyszerű mutatvány egy ilyen autót, ha akképpen használod, ahogyan kell. Ha viszont 2500-nál elváltós finomkodás a cél rekordkicsi 10 literes fogyasztás érdekében, akkor meg ne vegyél STI-t. Gumi, olaj, benzin, fékek, kopó alkatrészek, kisebb nagyobb törések, stb... PÉNZ sajnos...


Egyébként a havi fenntartási költségre kb mennyit lehet számolni?
Olyan évi 6-10 ezres futásteljesítmény mellett.
Nyilván nem a benzinre gondolok...
5 ezrenként olajcsere, fékek mennyit bírnak? Gumik?
Nem full pályázásra lenne a kocsi, hanem napi használatra is. Persze szeretném vinni majd pályanapokra, mert jó lenne összeszoknunk anélkül, hogy rommá töröm valahol közúton :)
CHROMED7
Kezdő
Kezdő
 
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013.01.10., csüt. 08:59
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: Mathe Szilard » 2013.01.10., csüt. 14:58

CHROMED7 írta:Egyébként a havi fenntartási költségre kb mennyit lehet számolni? - használatfüggő
Olyan évi 6-10 ezres futásteljesítmény mellett.
Nyilván nem a benzinre gondolok... - pedig abból megy el a legtöbb... :mrgreen:
5 ezrenként olajcsere, fékek mennyit bírnak? Gumik? - mi a f@sznak 5-ezrenként olajcsere...ezt sosem értettem... :roll:
fékek: használatfüggő... :D
Nem full pályázásra lenne a kocsi, hanem napi használatra is. Persze szeretném vinni majd pályanapokra, mert jó lenne összeszoknunk anélkül, hogy rommá töröm valahol közúton :) - mindjárt jönnek a raccsingos "kollégák" és jól megmondják, hogy mennyit költenek gumikra 1 szezonban...de itt is ugye az a kérdés, hogy milyen gyakran, illetve mennyire pályáznál...ez olyan, mint amit nemrég tőlem bíróságon kérdeztek: Mennyi az Ön autójának átlagfogyasztása? Válasz: 10 l / 100 km és 35 l / 100 km között volt már minden...nos, ezen költségek szórása is kb hasonló... :wink:
EU EJ257 "hawk" STi MY'06 - bought, built, SOLD, died, reborn, died again; R.I.P.
MB 2015/05 A45 AMG "Black Widow" SOLD
BMW 2016 "F23" M235i Cabrio - Buzievagy!? SOLD
Volvo V60 MY'17 Polestar
Avatar
Mathe Szilard
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 6336
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:46
Tartózkodási hely: Budapest XVI, X, Siófok, Salgótarján
Has liked: 999 times
Been liked: 1547 times

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: Karo » 2013.01.10., csüt. 16:28

:shock: Bíróságon :!: :?: :?
k@ro
...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Avatar
Karo
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1551
Csatlakozott: 2011.03.14., hétf. 17:03
Has liked: 55 times
Been liked: 192 times

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: Roller75 » 2013.01.10., csüt. 17:02

Karo írta::shock: Bíróságon :!: :?: :?


Nyilván CHROMED7 évekig 25L/100km-el számolta el cégének az üzemanyagfogyasztást, ez ott valami kis ügyes könyvelőnőnek hirtelen feltűnt, amiért már nem kapta meg azt ami jár neki, (mert CHROMED7 összejött a bérszámfejtős szöszkével) ezért a cég különösen nagy értékű sikkasztás gyanújával feljelentette. :mrgreen:
04' STI USA
06' STI spec-C Type RA
Avatar
Roller75
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 20:39
Tartózkodási hely: Kalocsa
Has liked: 507 times
Been liked: 412 times

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: mr_white » 2013.01.10., csüt. 17:06

Roller75 írta:
Karo írta::shock: Bíróságon :!: :?: :?

Nyilván CHROMED7 évekig 25L/100km-el számolta el cégének az üzemanyagfogyasztást, ez ott valami kis ügyes könyvelőnőnek hirtelen feltűnt, amiért már nem kapta meg azt ami jár neki, (mert CHROMED7 összejött a bérszámfejtős szöszkével) ezért a cég különösen nagy értékű sikkasztás gyanújával feljelentette. :mrgreen:

Szilárd volt bíróságon, de nem rossz így sem :mrgreen:
mr_white
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2007.07.06., pén. 12:11
Has liked: 111 times
Been liked: 82 times

Re: Impreza STI kelene de kicsit félek :S

HozzászólásSzerző: Mathe Szilard » 2013.01.10., csüt. 17:13

mr_white írta:
Roller75 írta:
Karo írta::shock: Bíróságon :!: :?: :?

Nyilván CHROMED7 évekig 25L/100km-el számolta el cégének az üzemanyagfogyasztást, ez ott valami kis ügyes könyvelőnőnek hirtelen feltűnt, amiért már nem kapta meg azt ami jár neki, (mert CHROMED7 összejött a bérszámfejtős szöszkével) ezért a cég különösen nagy értékű sikkasztás gyanújával feljelentette. :mrgreen:

Szilárd volt bíróságon, de nem rossz így sem :mrgreen:

az a beteg fantáziátok, az...! :wink: :mrgreen: :lol:
EU EJ257 "hawk" STi MY'06 - bought, built, SOLD, died, reborn, died again; R.I.P.
MB 2015/05 A45 AMG "Black Widow" SOLD
BMW 2016 "F23" M235i Cabrio - Buzievagy!? SOLD
Volvo V60 MY'17 Polestar
Avatar
Mathe Szilard
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 6336
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:46
Tartózkodási hely: Budapest XVI, X, Siófok, Salgótarján
Has liked: 999 times
Been liked: 1547 times

Következő

Vissza: Az első Kérdések/Válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron