IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

A legnagyobb, évente megrendezésre kerülő nyilvános rendezvényünk

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: Mathe Szilard » 2012.05.03., csüt. 09:45

Karo írta: és ha anno tudtam volna,hogy valahol valamikor találkozó van biztos elmentünk volna megcsodálni titeket.
...
Pedig ez egy kurva jó társaság.
...
akik annyira fanatikusok,hogy fenntartanak egy ilyen kocsit. Szerintem mert ez a márka egy ikon és többen szeretik mint ahányan megtehetik,hogy tulajdonolják.Nekünk kell nyitni és adni nekik egy picit abból amit mi minden nap élvezhetünk.Biztos vagyok benne,hogy mindenkit amikor beül a SUBARUJÁBA különös melegség tölt el,hogy újra gurulhat vele.
...
Remélem nem csak én gondolom ezt így de ha igen azt is elfogadom!


:imadat:

jót s jól szóltál; és elmorzsoltam egy könnycseppet is
komolyan
EU EJ257 "hawk" STi MY'06 - bought, built, SOLD, died, reborn, died again; R.I.P.
MB 2015/05 A45 AMG "Black Widow" SOLD
BMW 2016 "F23" M235i Cabrio - Buzievagy!? SOLD
Volvo V60 MY'17 Polestar
Avatar
Mathe Szilard
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 6336
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:46
Tartózkodási hely: Budapest XVI, X, Siófok, Salgótarján
Has liked: 999 times
Been liked: 1547 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: petkó » 2012.05.03., csüt. 10:09

Karo okosat írt, olyan oldalról világította meg a témát, amire én nem is gondoltam, ezért felülbírálom előző javaslatomat, felőlem lehet érdeklődő bárki. Csak hát emiatt lehetnek technikai problémák is pl. a beléptetéssel, -már aki Agárdra is eljön...

(holnap megpróbáljuk megoldani)
Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12441
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1353 times
Been liked: 1833 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: Mathe Szilard » 2012.05.03., csüt. 10:17

petkó írta:Karo okosat írt, olyan oldalról világította meg a témát, amire én nem is gondoltam, ezért felülbírálom előző javaslatomat, felőlem lehet érdeklődő bárki. Csak hát emiatt lehetnek technikai problémák is pl. a beléptetéssel, -már aki Agárdra is eljön...

(holnap megpróbáljuk megoldani)


Szuper! 8)
Így még időben publikálhatjuk a rendezvényt a megfelelő csatornákon...!!!
EU EJ257 "hawk" STi MY'06 - bought, built, SOLD, died, reborn, died again; R.I.P.
MB 2015/05 A45 AMG "Black Widow" SOLD
BMW 2016 "F23" M235i Cabrio - Buzievagy!? SOLD
Volvo V60 MY'17 Polestar
Avatar
Mathe Szilard
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 6336
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:46
Tartózkodási hely: Budapest XVI, X, Siófok, Salgótarján
Has liked: 999 times
Been liked: 1547 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: petkó » 2012.05.03., csüt. 10:34

Mathe Szilard írta:
petkó írta:Karo okosat írt, olyan oldalról világította meg a témát, amire én nem is gondoltam, ezért felülbírálom előző javaslatomat, felőlem lehet érdeklődő bárki. Csak hát emiatt lehetnek technikai problémák is pl. a beléptetéssel, -már aki Agárdra is eljön...

(holnap megpróbáljuk megoldani)


Szuper! 8)
Így még időben publikálhatjuk a rendezvényt a megfelelő csatornákon...!!!



És még 1 dolog: azért kéne valami szűrő, nem szeretnénk, ha nem odaillő (balhés) elemek is megjelennének :roll:
Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12441
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1353 times
Been liked: 1833 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: blt » 2012.05.03., csüt. 10:51

petkó írta:
És még 1 dolog: azért kéne valami szűrő, nem szeretnénk, ha nem odaillő (balhés) elemek is megjelennének :roll:


Kép
Avatar
blt
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2006.01.09., hétf. 22:56
Has liked: 21 times
Been liked: 7 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: Karo » 2012.05.03., csüt. 13:09

:angel: Boldog a szívem! Örülök,hogy ITT lehetek! :angel:
k@ro
...nem vagyok nőgyógyász, de vethetek rá egy pillantást...
Avatar
Karo
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1551
Csatlakozott: 2011.03.14., hétf. 17:03
Has liked: 55 times
Been liked: 192 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: Nokiafan » 2012.05.03., csüt. 16:15

Karo írta:Nokie olvasom és értem az érvelésedet de nem értek vele egyet! Szeretnék az ügyben a Szili mellé állni.Mert hát miről is van szó? Azért mert tudni fog róla az "utca" embere,hogy találkoznak a kedvenc márkájának a tulajai egy családi összejövetelen és végre egy csomó szép,jó,gyors,öreg,fiatal,kicsi,nagy,kék,fehér,fekete,járgány fog össze gyűlni egy helyen és nem csak 50 méterről lámpától elgyorsulva két pillanatra megcsodálva kedd délután a Váci úton (pestiek előnyben) :lol: élvezheti csak a csodát ha éppen jókor van jó helyen. Mert igen is napi élmény amikor hall vagy ha még szerencsésebb akkor lát is egy Bubut elsuhanni valahol az utakon. Meggyőződésem,hogy mi szerencsések vagyunk így vagy úgy mert mi benne ülünk és mi vagyunk azok akik után az "utca" embere megfordul és nyújtogatja a nyakát széles vigyorral az arcát. Én nagyon sokáig voltam a kisfiammal az "utca embere" és ha anno tudtam volna,hogy valahol valamikor találkozó van biztos elmentünk volna megcsodálni titeket.Sokat ábrándoztam arról,hogy milyen lehet BELEÜLNI egy STI-be :oops: ! Azt,hogy vigyen valaki egy kört nem is mertem gondolni nem is kértem rá soha senkit. Nem volt szomszédom,haverom akitől ilyet mertem volna kérni. Kívülről nagyon zárt közösségnek látszunk és ezt nem jó értelemben mondom pökhendi újgazdag szülők gyerekeinek, vállalkozói szféra pazarló cégvezetőinek,gondol az "utca" embere.De ezt mindannyian tudjuk itt bent,hogy ez nem így van,de én is csak azóta amióta vértestvér lettem sok millióért. Pedig ez egy kurva jó társaság. Az aki beülteti a kocsiba a családját és áldoz arra pénzt,energiát és a szombatját,hogy lejöjjön a rendezvényre és megcsodálják a gépeinket, fényképeket készítsenek amin a gyerkőc van egy Subaruval. Kit zavar? Délutánra újra már csak mi leszünk. Aztán jöhet a gulyásleves meg a demizsóóón!(nyilván nem fog ott maradni egész nap a család mert ő kívülálló, de kapott egy habos szeletet a tortából) és láthatja,hogy barátságos hétköznapi emberek között van akik annyira fanatikusok,hogy fenntartanak egy ilyen kocsit.Szerintem az aki több tízezer forintot képes áldozni arra,hogy vegyen egy Subis sapkát vagy pólót csak,hogy demonstrálja a hovatartozását az is családtag.Szerintem mert ez a márka egy ikon és többen szeretik mint ahányan megtehetik,hogy tulajdonolják.Nekünk kell nyitni és adni nekik egy picit abból amit mi minden nap élvezhetünk.Biztos vagyok benne,hogy mindenkit amikor beül a SUBARUJÁBA különös melegség tölt el,hogy újra gurulhat vele. A szűk családi randikra ott van a Hősök tere havonta és hála az égnek a Kakucs is kezd állandósulni.
Az a nagy előnyünk,hogy aki a SUBARU csodálója az a márka csodálója mindegy milyen is az! De ki a fasz járna körbe egy Micu Coltot, vagy egy A Class Mercit? Egy Nissan Micrába sem ülnék be nyálcsorgatva soha az biztos.

Remélem nem csak én gondolom ezt így de ha igen azt is elfogadom!



Tökéletesen igazat adok.
De csak azt szeretném elkerülni, hogy az iylen oylan márkás, boyracerek, carstyling találkozót csináljanak a családi piknik napunkból.
Akinek csak egy "kínai" Subarus kitűzője van, de legalább a szíve csücskében, annak kérdés nélkül köztünk a helye!
Benneteket szeretnélek csak megkímélni attól, hogy egymást ne találjuk a sok egyébmárkás között, mert nem kiállítást akarunk magunkból, hanem magunkat akarjuk jól érezni.

megoldás:
KIKA gyülekező nyitott, többi zártkörű
Így mehet mindenhová a meghívó, jöjjenek a boyracerek :)

OK? :)
Think. Feel. Drive.
Kép
Nokiafan
Fórum Admin
Fórum Admin
 
Hozzászólások: 18389
Csatlakozott: 2002.07.12., pén. 18:01
Tartózkodási hely: Galgahévíz / Biatorbágy
Has liked: 0 time
Been liked: 12 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: Nokiafan » 2012.05.03., csüt. 16:23

WRX Sportwagon írta:Noki, a Te hozzáállásoddal a rallyból és pályaversenyekről is ki kellene tiltani a nézőket! A szervízparkból meg pláne!
Valószínűleg neked már túl régen volt az érzés, mikor még csak vágyakoztál egy Subaru után. Én speciel 4-5 évvel ezelőtt lefostam volna a bokámat, ha közelébe engednek egy Subarunak. Láttál már az utcátokban 3-4 éves gyereket, amint az apja kezét rángatja, hogy "nézd apa, Szubarúú"? Lehet, hogy Te nem tennéd, de én egyik reggel beültettem azt a gyereket az autóba, és nem azért mert gizda vagyok, hanem mert én is voltam olyan, mint az a gyerek és tudom milyen érzés.

Nokiafan írta:Ennek az általam anno annyira támogatott nyitottságnak az eredménye, hogy mindenkié a volt a klub, jöttek a Danik, egy ideig még kitartottak az öreg Subarusok, aztán megunták és leléptek. Csináltak maguknak családias klubot, a világ nélkül.

Én kérek elnézést, hogy felhígítottuk az ős-Subarusok családias és zárt világát. Miért nem mondtátok, hogy bocsi ez zárt klub, ide nem jöhet minden Subaru-s! De ha ennyire zavaró számodra a klub jelenlegi tagsága, akkor nem minket kellene ekézned, ott van az általad emlegetett családias klub, világ nélkül, elnosztalgiázgathattok!

Senki sem esküdött örök hűséget a klubnak, és azért, mert néhány régi tag már nem annyira aktív, nem feltétlenül az újakat kell hibáztatni. Lehet, hogy csupán az évi 2-3 rendezvény (max 2 eSTI + 1 OST) volt túl sok nekik.

Egyébként ha igazad lenne, akkor valószínűleg Petkó sem körözött volna velünk Kakucson. Ha ő jól tudja magát érezni közöttünk, akkor egy velem egyidős ember ne majomkodjon azon, hogy neki 10éve van Subaruja, nekem meg csak 4. Szerintem azok hordják baromi magasan az orrukat, akiknek derogál a jelenlegi tagság, mert ők az elit Subarusok.



Kár, hogy nem ismersz még személyesen.
Majd beszélgetünk és rájössz, másnak címezted ezeket, nem nekem.
Köszönöm a fejmosást is, de azon átsiklottál, hogy én voltam az, aki anno tartotta, hogy a klub mindenkié és nyitott legyen. Kár most pont ezzel felmosnod engem.
No, majd beszélgetünk! :)
Think. Feel. Drive.
Kép
Nokiafan
Fórum Admin
Fórum Admin
 
Hozzászólások: 18389
Csatlakozott: 2002.07.12., pén. 18:01
Tartózkodási hely: Galgahévíz / Biatorbágy
Has liked: 0 time
Been liked: 12 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: bubupeti » 2012.05.03., csüt. 16:56

olvastam itt a hozzászólásokat, és az elmúlt 1-2 év tapasztalata azt mondatja velem hogy igen is szükség van új arcokra... és ez a klub öntisztuló és önszabályozó pl. kakucsring ahol 32 autó volt fent a pályán és 2 offos autó is volt, de senkinek rossz szava nem volt max cukkoltuk egymást de a visszajelzések alapján mindenki jól érezte magát... és önszabályozó módon és egymásra odafigyelve zajlott a buli a klub is ilyen.. ha olyan ember kerül a közelébe aki nem ide való idővel úgysem fogja jól érezni magát és nem fog eljárni... én magam jó pár új embert hoztam a klubhoz, ill sok beszélgetésbe került mire eljött egy sti pestire vagy valamelyik rendezvényre és azóta stabil tag és keresi a lehetőséget hogy hogy vehetne akármilyen subarut... mert mi meg tudjuk mutatni (én magam az öreg kopott legacyval ami max 250e Ft-ot ér) hogy nem elérhetetlen a subaru és érdemes közénk tartozni...



azok meg érdemes lenne elgondolkozni hogy akik elmentek a klubtól miért is mentek el pontosan... nem biztos, hogy egy "dani" kell hozzá... változik a világ... és a technológia..

http://www.youtube.com/watch?v=vUTXAl0_ao0 (no komment)

nemtudom ki látta a tavalyi ost ről készült videót:
http://www.youtube.com/watch?v=RorNclfw3Zg olyan kollégáim csinálták akik nem feltétlenül szeretik a subarut... és egy olyan mostmár tagunk vágta a videót akinek megtetszett a subarus feeling és csatlakozott hozzán... akkor ilyenkor mi is van pontosan???

tavaly az OST-n közel 70 autó volt ott... és nem kevés munka volt benne.. de azok közül sokan már állandó tagok közé váltak és büszkén emelem ki VTi-Totyát :) aki szinte mindig ott van és bár szívjuk a vérét de abszolút befogadta a csapat.. és amint módja lesz rá tutti vesz subarut...

http://www.subaruklub.hu/klubelet/klub/ ... irtak.html

szerintem igenis kell a reklám a klubnak és kellenek az új emberek... és változatosnak kell maradni

érzésem szerint a társaság abszolúte önszabályozó és korrekt, a subaru szeretete meg nem kötődik klub tagsághoz.. az mindenkinek a sajátja.. csak van akik kimutatja van aki megtartja magának
Avatar
bubupeti
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 456
Csatlakozott: 2004.07.10., szomb. 20:58
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 8 times
Been liked: 22 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: Mathe Szilard » 2012.05.03., csüt. 17:16

Nokiafan írta:megoldás:
KIKA gyülekező nyitott, többi zártkörű
Így mehet mindenhová a meghívó, jöjjenek a boyracerek :)
OK? :)


:hullam:
abszolút!

"That's one small step for a man, one giant leap for mankind..." :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mathe Szilard 2012.05.03., csüt. 17:25-kor.
EU EJ257 "hawk" STi MY'06 - bought, built, SOLD, died, reborn, died again; R.I.P.
MB 2015/05 A45 AMG "Black Widow" SOLD
BMW 2016 "F23" M235i Cabrio - Buzievagy!? SOLD
Volvo V60 MY'17 Polestar
Avatar
Mathe Szilard
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 6336
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:46
Tartózkodási hely: Budapest XVI, X, Siófok, Salgótarján
Has liked: 999 times
Been liked: 1547 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: Mathe Szilard » 2012.05.03., csüt. 17:18

Nokiafan írta:Kár, hogy nem ismersz még személyesen.


Az STi-Pestin személyesen Neked fizette a támogatóit...lett volna alkalmatok... :mrgreen:
EU EJ257 "hawk" STi MY'06 - bought, built, SOLD, died, reborn, died again; R.I.P.
MB 2015/05 A45 AMG "Black Widow" SOLD
BMW 2016 "F23" M235i Cabrio - Buzievagy!? SOLD
Volvo V60 MY'17 Polestar
Avatar
Mathe Szilard
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 6336
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:46
Tartózkodási hely: Budapest XVI, X, Siófok, Salgótarján
Has liked: 999 times
Been liked: 1547 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: Mathe Szilard » 2012.05.03., csüt. 17:24

bubupeti írta: változik a világ...
http://www.youtube.com/watch?v=vUTXAl0_ao0 (no komment)


fúúúúj! médiasztááár...!!! :fuckyou:
le vele, le vele...! :alszent: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
EU EJ257 "hawk" STi MY'06 - bought, built, SOLD, died, reborn, died again; R.I.P.
MB 2015/05 A45 AMG "Black Widow" SOLD
BMW 2016 "F23" M235i Cabrio - Buzievagy!? SOLD
Volvo V60 MY'17 Polestar
Avatar
Mathe Szilard
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 6336
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:46
Tartózkodási hely: Budapest XVI, X, Siófok, Salgótarján
Has liked: 999 times
Been liked: 1547 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: WRX Sportwagon » 2012.05.03., csüt. 22:38

Nokiafan írta:Köszönöm a fejmosást is, de azon átsiklottál, hogy én voltam az, aki anno tartotta, hogy a klub mindenkié és nyitott legyen. Kár most pont ezzel felmosnod engem.

Jó, csak akkor ne dörgöld állandóan az "újak" orra alá a "régiek" hiányát!
My name is Impreza. Subaru Impreza.

gumidirekt.hu
Avatar
WRX Sportwagon
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1456
Csatlakozott: 2008.12.09., kedd 12:15
Tartózkodási hely: női napozó
Has liked: 62 times
Been liked: 340 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: Gavi » 2012.05.04., pén. 05:09

WRX Sportwagon írta:
Nokiafan írta:Köszönöm a fejmosást is, de azon átsiklottál, hogy én voltam az, aki anno tartotta, hogy a klub mindenkié és nyitott legyen. Kár most pont ezzel felmosnod engem.

Jó, csak akkor ne dörgöld állandóan az "újak" orra alá a "régiek" hiányát!


Akkor én most új vagyok vagy régi? Nem mindegy. Hátha beleszámít a nyugdíjba. :D
Avatar
Gavi
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1301
Csatlakozott: 2009.04.30., csüt. 20:02
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 6 times
Been liked: 25 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: Nokiafan » 2012.05.04., pén. 05:34

WRX Sportwagon írta:
Nokiafan írta:Köszönöm a fejmosást is, de azon átsiklottál, hogy én voltam az, aki anno tartotta, hogy a klub mindenkié és nyitott legyen. Kár most pont ezzel felmosnod engem.

Jó, csak akkor ne dörgöld állandóan az "újak" orra alá a "régiek" hiányát!


Annyit csesztettek vele, hogy már bedobom ami bánt:
Kérem idézni azt a sort, ahol azt írom, hogy a Ti hibátok, hogy elkoptak a régiek.
Köszönöm,
Ki találta ezt egyáltalán ki, és mikor?

A klub azoké akik vannak, miért csesztetnék én bárkit is?

Csak azt szeretném, hogy méltók legyünk a márkához, a márka nagyjaihoz és ne boyracer carstyling neon klub legyünk, mint a svejci subaruklub lett.
Csak azt szeretném, hogy ne kerüljünk egyik pillanatról a másikra ebbe a fiókba. Ettől a szinttől inkább legyünk kicsit "elérhetetlenebbek", mint pusztuljunk ki a danik miatt. mert higgyétek el nekem, ha a danik támadnak és továbbra is tartjuk azt a nyitottságot amit eddig is, akkor -nem szeretném- de az lesz a vége, hogy majd ti is leléptek. :(
Nem szeretném, sőt! Inkább egy nagy családot szeretnék látni magam előtt. Ennek ez az egy értelme van.
Subaru, japánul annyit jelent: "a jó erők összefogása"
Think. Feel. Drive.
Kép
Nokiafan
Fórum Admin
Fórum Admin
 
Hozzászólások: 18389
Csatlakozott: 2002.07.12., pén. 18:01
Tartózkodási hely: Galgahévíz / Biatorbágy
Has liked: 0 time
Been liked: 12 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: Mickey » 2012.05.04., pén. 06:43

Hagyjuk már ezt a "Danizást" mert kezdem magam rosszul érezni.
Nokie ebből nem lesz "rájszer" klub ne izgulj már ezen ennyire, hidd el azoknak is van önérzetük és nemfog beállni 70 autó közé egy neonos lacettivel !
Szerintem megint túl van pörögve ez az egész, 2012 van, halló!
A többit viszont osztom amit a Szilárd meg a Karo írt. Nekem pl. az autóm egy beteljesült gyerekkori álom, ha valaki meg akarja nézni vagy bele akar ülni, főleg ha még gyerek is, akkor igenis meg kell adni a kezdő lökést ahhoz, hogy neki se csak egy álom legyen ami nem valósult meg!
Avatar
Mickey
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 3284
Csatlakozott: 2005.02.17., csüt. 14:36
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Has liked: 9 times
Been liked: 199 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: Mathe Szilard » 2012.05.04., pén. 08:03

Szerintem most alapvetően jó irányba halad a Klub...sikerült kilépnünk a pár évvel ezelőtt keletkezett állóvízből, sok az aktivitás, amit - ÉS EZ A LEGFONTOSABB - maguk a tagok igényelnek...az összejövetelek népesek, jó hangulatúak és kellőképp színvonalasak...szerintem (legalábbis bennem ez az érzés alakult ki) mindenki jól érezheti magát, megtalálhatja magát a Klub-ban...jó, OK a FXT-sek-nek és OBK-sok-nak még lógunk egy off-road élménynappal, de remélhetőleg idén még arra is sort fogunk tudni keríteni... :wink:

Engem pl. 10 éve fertőztek meg végleg, mikor vittek egy bug-eye-jal (ahogy WRX Sportwagon is vitte azt a kissrácot)...és végül 31 évesen engedhettem csak meg magamnak, hogy beteljesítsem az álmomat...de azóta is minden percét élvezem, ahogy Karó is írta...de abban is biztos vagyok, hogy bátyám 12-éves fiát is sikerült már első lépcsőben beoltani benzingőzzel... :wink:

Ezért én amondó vagyok, hogy lovagoljuk meg ezt a lendületet, és igenis használjuk ki az egész társaságban rejlő energiákat arra, hogy átvigyük ezt az "életérzést" és / vagy élményt mások tudatába-szívébe is...!
EU EJ257 "hawk" STi MY'06 - bought, built, SOLD, died, reborn, died again; R.I.P.
MB 2015/05 A45 AMG "Black Widow" SOLD
BMW 2016 "F23" M235i Cabrio - Buzievagy!? SOLD
Volvo V60 MY'17 Polestar
Avatar
Mathe Szilard
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 6336
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:46
Tartózkodási hely: Budapest XVI, X, Siófok, Salgótarján
Has liked: 999 times
Been liked: 1547 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: csibee » 2012.05.04., pén. 09:20

Minden egyes lázadó kiccsávóval egyetértek.
05' Type-UK Sti PPP - hawkeye - EJ207 - SOLD
96' Type-RA Sti JDM - gc8 - EJ20 - RIP
98' Type-RA Sti JDM - gc8 - EJ20 - LHD ;) - SOLD
Avatar
csibee
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 5124
Csatlakozott: 2008.08.23., szomb. 14:34
Has liked: 868 times
Been liked: 1098 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: petkó » 2012.05.04., pén. 10:00

Nem tartom lázadásnak, ha elmondjuk a véleményünket. Ebből tudhatjuk, mit kíván a többség, az okos véleményt érdemes meghallgatni, ha az jó irányba visz.
Mindenki azon van , hogy a Klubban jól érezzük magunkat, szívesen menjünk talikra, jókat dumáljunk, ha esemény van, akár kollektíve részt vegyünk, vagy éppen drukkoljunk a pálya széléről. Ahogy Szilárd is írta, bizony jó irányban haladunk, sok jó tervünk van, -lesz, kiki megtalálhatja a neki tetsző programot az év során.
Noki jót akar, mindannyiunk érdeke, hogy a Subaru Klub ne neonos suzukis színvonalra süllyedjen. Részemről annyi a kívánság, azt szeretném, hogy a Klub ne szüküljön le csak Impreza Klubra, hagyjunk helyet, az OBK, Lega, Fori, stb. nem kifejezetten versenycélra épített autóknak is, legyenek olyan programok is, amik részükre is vonzó lehet.
Szilárddal már beszéltünk erről, dolgozunk a megoldáson.
Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12441
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1353 times
Been liked: 1833 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: Nokiafan » 2012.05.05., szomb. 06:18

@petkó:
Mi ezek vagyunk: Subaru Klub:
Ahogy régen is, ehhez is tartom továbbra is, hogy aki akar az csináljon impreza & racing klubot, vagy bármit, de ez a Subaru, tehát minden Subaru rajongó klubja. akár csak álom, akár unalom.
Ez a hely mindenkié, aki ismeri az emblémát.
Think. Feel. Drive.
Kép
Nokiafan
Fórum Admin
Fórum Admin
 
Hozzászólások: 18389
Csatlakozott: 2002.07.12., pén. 18:01
Tartózkodási hely: Galgahévíz / Biatorbágy
Has liked: 0 time
Been liked: 12 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: Mathe Szilard » 2012.05.05., szomb. 09:12

Nokiafan írta:@petkó:
Mi ezek vagyunk: Subaru Klub:
Ahogy régen is, ehhez is tartom továbbra is, hogy aki akar az csináljon impreza & racing klubot, vagy bármit, de ez a Subaru, tehát minden Subaru rajongó klubja. akár csak álom, akár unalom.
Ez a hely mindenkié, aki ismeri az emblémát.


Ma ujra bal labbal keltel...(?) :bangbang:
Most akkor "toleralsz" mindenkit, vagy arrogansan valogatsz...? :roll:
Gondolkozz el azon, hogy mi lenne, ha az altalad "impreza & racing" klubnak kategorizalt emberek kivalnanak...!?!?
Szerintem nem lenne az olyan jo...de ha ilyen "kedveseket" irogatsz, lehet, hogy hamarosan megtapasztalhatjuk, milyen is az... :?

PONT a SubaruKlub Elnoketol nem vartam volna egy ilyen beirast...!!! Mert igy Te vagy az, aki a leginkabb bomlasztja a szivehez allitolag oly' kozel allo klubot...
EU EJ257 "hawk" STi MY'06 - bought, built, SOLD, died, reborn, died again; R.I.P.
MB 2015/05 A45 AMG "Black Widow" SOLD
BMW 2016 "F23" M235i Cabrio - Buzievagy!? SOLD
Volvo V60 MY'17 Polestar
Avatar
Mathe Szilard
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 6336
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:46
Tartózkodási hely: Budapest XVI, X, Siófok, Salgótarján
Has liked: 999 times
Been liked: 1547 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: WRX Sportwagon » 2012.05.05., szomb. 22:11

Nokiafan írta:...de ez a Subaru, tehát minden Subaru rajongó klubja. akár csak álom, akár unalom.
Ez a hely mindenkié, aki ismeri az emblémát.

De ne legyen Dani, és csak akkor jöhet tátani a száját az OST gyülekezőre, ha van Subaruja.
Qrva nehéz itt kiigazodni.

Szerintem senki nem akar itt Impreza Klubot csinálni. Az én olvasatomban Petkó csak arra célzott, hogy legyenek programok más típusoknak is, mert tény, hogy a Kakucs alapvetően az Imprezásoknak szólt (és mr.white-nak :lol: ) Kár egy nem kellően értelmezett mondat miatt egyből harapni.
My name is Impreza. Subaru Impreza.

gumidirekt.hu
Avatar
WRX Sportwagon
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1456
Csatlakozott: 2008.12.09., kedd 12:15
Tartózkodási hely: női napozó
Has liked: 62 times
Been liked: 340 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: petkó » 2012.05.05., szomb. 22:45

WRX Sportwagon írta:
Nokiafan írta:...de ez a Subaru, tehát minden Subaru rajongó klubja. akár csak álom, akár unalom.
Ez a hely mindenkié, aki ismeri az emblémát.

De ne legyen Dani, és csak akkor jöhet tátani a száját az OST gyülekezőre, ha van Subaruja.
Qrva nehéz itt kiigazodni.

Szerintem senki nem akar itt Impreza Klubot csinálni. Az én olvasatomban Petkó csak arra célzott, hogy legyenek programok más típusoknak is, mert tény, hogy a Kakucs alapvetően az Imprezásoknak szólt (és mr.white-nak :lol: ) Kár egy nem kellően értelmezett mondat miatt egyből harapni.


Petkó magyar hangja WRX Sportwagon :lol: (Igen, így gondoltam.)

(Csak mellesleg, a Kakucson OBK is párszor körbement :wink: )
Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12441
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1353 times
Been liked: 1833 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: petkó » 2012.05.05., szomb. 22:55

petkó írta:Köszönjük :!:
Sponzorok:

Labzoli
Petkó
Bosch
KIKA
Hovány
Pretz-Mozaik Kft-n belül működő Lara Tex függöny és belsőépítészeti üzletünkben 15% kedvezményre jogosító vásárlási utalvány!
Duna Autó
Subaru Import
EF kisker, szerviz
Strasszer Autó
PlastiDip

Mások?
Jó lenne, ha időben jelezntkeznének a támogatók, hogy a szórólapon a nyomtatás előtt megszerkeszthető legyen az oldal.

Köszönjük!

Kép
Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12441
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1353 times
Been liked: 1833 times

Re: IX. O.S.T. - 2012.06.16-17., Velencei tó /Agárd

HozzászólásSzerző: bubupeti » 2012.05.06., vas. 08:11

petkó írta:
WRX Sportwagon írta:
Nokiafan írta:...de ez a Subaru, tehát minden Subaru rajongó klubja. akár csak álom, akár unalom.
Ez a hely mindenkié, aki ismeri az emblémát.

De ne legyen Dani, és csak akkor jöhet tátani a száját az OST gyülekezőre, ha van Subaruja.
Qrva nehéz itt kiigazodni.

Szerintem senki nem akar itt Impreza Klubot csinálni. Az én olvasatomban Petkó csak arra célzott, hogy legyenek programok más típusoknak is, mert tény, hogy a Kakucs alapvetően az Imprezásoknak szólt (és mr.white-nak :lol: ) Kár egy nem kellően értelmezett mondat miatt egyből harapni.


Petkó magyar hangja WRX Sportwagon :lol: (Igen, így gondoltam.)

(Csak mellesleg, a Kakucson OBK is párszor körbement :wink: )



és volt legacy is ;) :D meg offos autó 2 is
Avatar
bubupeti
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 456
Csatlakozott: 2004.07.10., szomb. 20:58
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 8 times
Been liked: 22 times

ElőzőKövetkező

Vissza: Országos Subaru Találkozók

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég

cron