Élet a motorcsere után

Ha nem tudod hol keresd, segítünk. A leggyakoribb Subarus kérdésekre itt érdemes először választ keresni!

Élet a motorcsere után

HozzászólásSzerző: nevermoregirl » 2018.10.03., szer. 22:37

Sziasztok!
Májusban "megörököltem" egy 2010-es diesel Forestert, februárban megvolt a rettegett motorcsere, a Seibiko-ban csinálták. Vannak itt a fórumon hasonló motorcserés Subaru tulajdonosok? Mik a tapasztalatok motorcsere után? Van olyan alkatrész, ami ez miatt hajlamosabb elromlani, egyáltalán mire figyeljek jobban ezzel az autóval kapcsolatban, mint egy kevésbé kockázatos típussal? Minden véleménynek, tanácsnak, tapasztalatnak örülök és hálás vagyok.

Köszi előre is!
nevermoregirl
Újonc
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.07.27., pén. 12:15
Has liked: 1 time
Been liked: 1 time

Re: Élet a motorcsere után

HozzászólásSzerző: petkó » 2018.10.07., vas. 16:28

nevermoregirl írta:Sziasztok!
Májusban "megörököltem" egy 2010-es diesel Forestert, februárban megvolt a rettegett motorcsere, a Seibiko-ban csinálták. Vannak itt a fórumon hasonló motorcserés Subaru tulajdonosok? Mik a tapasztalatok motorcsere után? Van olyan alkatrész, ami ez miatt hajlamosabb elromlani, egyáltalán mire figyeljek jobban ezzel az autóval kapcsolatban, mint egy kevésbé kockázatos típussal? Minden véleménynek, tanácsnak, tapasztalatnak örülök és hálás vagyok.

Köszi előre is!


Szia! Tesómnak volt u.e. a Fori, cseréltek benne motort, utána gond nélkül használta. Nemrég a turbó tönkrement, most cserélték. Viszont mikor rákérdeztem, autópálya után hűtötte-e a turbór, (elég sokat ment sztrádán) csodálkozva kérdezte, miért kellene? Szóval kell! :wink:
Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12441
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1353 times
Been liked: 1833 times


Vissza: Az első Kérdések/Válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron