2009.06.13.: VI. OST - Törökmező

A legnagyobb, évente megrendezésre kerülő nyilvános rendezvényünk

Milyen ellátást kérjünk?

A szavazás 2009.05.25., hétf. 08:37-kor befejeződött.

Semmilyet. Privát piknik (200/500Ft per fő belépő)
4
18%
Szokásos. Bogrács, palacsinta (1300/2000Ft per fő belépő)
18
82%
 
Szavazatok száma : 22

HozzászólásSzerző: rossi46 » 2009.06.14., vas. 18:27

Mivel ma sem sikerült pihennem, így rövid leszek. Köszi mindenkinek a tegnapi napot. Igaz, hogy évről-évre egyre kevesebben vagyunk, de a hangulat viszont egyre jobb. Azt kell hogy mondjam, hogy ez volt a legjobb hangulatú OST, amin eddig részt vettem. Gratula a legszebb autók gazdáinak (@zsozso, @Leone83), a kvíz 2. (@dawe) és 3. (@555) helyezettjének, a Olimpián résztvevő csapatoknak és köszönet mindenkinek, aki segítette a rendezvény létrejöttét és persze Gergőnek a Nyugati téri szalonnázásért.
Videókat, képeket várjuk nagyon.

dawe írta:Noki, tegnap elfelejtettem megkérdezni, és nem tudom hogy jól hallottam e hogy a totó második helyezettjének az ott megkapott ajándékokon kivűl még jár egy teszthétvége is, vagy azt az első kapta? Na nem vagyok telhetetlen csak kiváncsi.

A teszthétvége neked jár, @DART-tal vedd fel ez ügyben a kapcsolatot.
Avatar
rossi46
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 4213
Csatlakozott: 2005.01.31., hétf. 13:55
Tartózkodási hely: Érd
Has liked: 0 time
Been liked: 2 times

HozzászólásSzerző: Zeke » 2009.06.14., vas. 21:33

dawe írta:De mindegy végülis a csapat 75% nyert valamit. Legszebb autónak külön gratula. Zeke te nem nyertél semmit viszont mindenkinek elmondhattad hogy hogy vágtad majdnem le az ujjad egy álló biciklivel. (egyébként is hogy van még biciklid, már rég ki kellett volna dobnod, hiszon tök elavult.)


a Coach sem nyert semmit , szóval csak 60% nyert valamit :lol:
Amúgy uncsi volt mindenkinek elmondani , bár van aki szerencsére a "levágtamazujjam" után már nem kérdezett semmit a saját gyomra érdekében :lol:

és én már csak ilyen elavult vagyok , megyek is vadászok egy őzikét , hogy legyen mit ennie a családnak. Idén már az parittyát itthon hagyom (merthát ugye fejlődni kell) , de buzogányt és slusszkulcsot azért viszek! :lol: :lol:
Kép
Avatar
Zeke
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 7658
Csatlakozott: 2003.09.06., szomb. 22:16
Tartózkodási hely: Ez nem Monaco , ez Bagdad!
Has liked: 2 times
Been liked: 6 times

HozzászólásSzerző: Mickey » 2009.06.15., hétf. 06:27

A csapat a legjobb autókkal jött és fejben ott voltunk, csak hát az állóképességgel votl baj, szó szerint ha tudod mire értem !
Őzre kocsi nélkül menjél, le kell futni ! 8) :lol:
Majd beszéljünk az első team buildingről, van ötlet ! :)
Avatar
Mickey
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 3284
Csatlakozott: 2005.02.17., csüt. 14:36
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Has liked: 9 times
Been liked: 199 times

HozzászólásSzerző: bali » 2009.06.15., hétf. 08:34

Köszönöm a szervezőknek a bulit. Nem kicsi szervezés volt, gratula.

Nem tudom, milyenek voltak a korábbi OST-k, de ez tutti jó volt, bár ismertem volna mindenkit:-) Bár most már nem is OST, hanem NST? Vagy nemzetköziesen ISMH?

Gratula az olimpia győzteseinek és minden versenyzőnek, jók voltatok. Gratula a legszebb autók tulajainak is, ennél szorosabb versenyt el sem tudnék képzelni :o

Egy-két képet én is készítettem, ha megvan, hova lehet feltenni, felteszem.
bali
Haladó
Haladó
 
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 18:16
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

HozzászólásSzerző: Mathe Szilard » 2009.06.15., hétf. 08:51

Szia Mindenki!

Életem első OST-je után maximális hála, köszönet és tisztelet a szervezőknek! Párommal együtt nagyon jól éreztük magunkat - és ezért nagyon sajnálom, hogy n4-kor le kellett lépnünk, dehát az a dög pont aznap este ünnepelte a 3-ik X-et... :love:

A "pogramok" jók voltak (mint a ligetben) :D
a kajáért már a "séfbácsiknak" is megemeltem a nemlétező kalapomat

Jó volt megismerni az arcokat a nick-ek mögött! Hibátlan figurák vagytok! Bár párotokat szívesen letagadnálak... :wink:


A felvonulásnak volt pár engem érzékenyen érintő része:
- maga az útvonal: körút úgy szétdarabolt minket, mint anya a pörkölthöz a húst
- páran néha nyomták át piroson is - ezzel újfent és méginkább rászolgáltunk a "na, megint a hülye subarusok" címre. :oops:
- Javasolnám - ha megengeditek - hogy jövőre indulás előtt tisztázzunk pár "alapszabályt" annak érdekében, hogy ne csak számunkra legyen pozitív emlék az OST: KRESZ betartása - vagy intézzünk konvoj-engedélyt + kíséretet (lehet, hogy megérné...); aztán: pár fix és előre meghatározott pont az útvonalon, ahol összevárjuk egymást, mert a mostaniak elég kaotikusra sikeredtek, ahogy Noki is mondta a Váci úti TECSO előtt...; végül lehet, hogy ekkora tömeget a Hungárián könnyebben és hasonlóan látványosan lehetne mozgatni... :?:



Egyébként meg én is rákvörösre égtem a napszemüveg körül - így utólag már érZem @Shongi dzsungelharcos fejfödőjének hasznosságát...

Remélem hamarosan újra találkozunk STi-Pestin - egyébként meg 1 év múlva ugyanitt!

Még1000szer köszönöm az élményt!

xoxo:
sz!lárd
p.s. Noki: várom majd a kvíznyertesek nevét, hogy tudjam kinek "jár" az ablaktörlő... :!: :?: :idea:
EU EJ257 "hawk" STi MY'06 - bought, built, SOLD, died, reborn, died again; R.I.P.
MB 2015/05 A45 AMG "Black Widow" SOLD
BMW 2016 "F23" M235i Cabrio - Buzievagy!? SOLD
Volvo V60 MY'17 Polestar
Avatar
Mathe Szilard
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 6336
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:46
Tartózkodási hely: Budapest XVI, X, Siófok, Salgótarján
Has liked: 999 times
Been liked: 1547 times

HozzászólásSzerző: labzoli » 2009.06.15., hétf. 11:51

Csatlakozván az előttem szólókhoz, szeretném megköszönni a szervezőknek és minden résztvevő klubtagnak a nagyszerű szombatot. Ez volt az első OST-m (valahol ugye el kell kezdeni), de már alig várom a következőt.
Remek volt a kivonulós konvoj, kíváncsi vagyok a csabi által készített videóra - ígérte, hogy készít egy kezelhető méretű anyagot. Majd noszogatom :)
Nagyszerű volt a program, a kaja, a hangulat, az időjárás. A gyerekeim annyira izgatottak voltak, még hazafelé is azt számolgatták, hány Subarut is láttak összesen, de aztán persze bealudtak elég hamar :)

A helyszínen próbáltam kitalálni az egyes nickek gazdáit, nem mindig sikerült; jövőre esetleg nicknév feliratú rendszámtáblákkal kéne felszerelkezni és akkor könnyebben menne a dolog, hm? Vagy még egy-két sti-pesti addig és már menni fog :)
Avatar
labzoli
Kiemelt támogató
Kiemelt támogató
 
Hozzászólások: 1278
Csatlakozott: 2008.07.14., hétf. 15:25
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 191 times
Been liked: 252 times

HozzászólásSzerző: rossi46 » 2009.06.15., hétf. 12:01

Mathe Szilard írta: A felvonulásnak volt pár engem érzékenyen érintő része:
- maga az útvonal: körút úgy szétdarabolt minket, mint anya a pörkölthöz a húst
- páran néha nyomták át piroson is - ezzel újfent és méginkább rászolgáltunk a "na, megint a hülye subarusok" címre. :oops:
- Javasolnám - ha megengeditek - hogy jövőre indulás előtt tisztázzunk pár "alapszabályt" annak érdekében, hogy ne csak számunkra legyen pozitív emlék az OST: KRESZ betartása - vagy intézzünk konvoj-engedélyt + kíséretet (lehet, hogy megérné...); aztán: pár fix és előre meghatározott pont az útvonalon, ahol összevárjuk egymást, mert a mostaniak elég kaotikusra sikeredtek, ahogy Noki is mondta a Váci úti TECSO előtt...; végül lehet, hogy ekkora tömeget a Hungárián könnyebben és hasonlóan látványosan lehetne mozgatni... :?:

Ez minden évben probléma, talán tényleg az enyhítené kicsit, ha meglennének a fix bevárási pontok. A rendőri felvezetés az meg sajnos felejtős, mert horror az ára.

labzoli írta:Remek volt a kivonulós konvoj, kíváncsi vagyok a csabi által készített videóra - ígérte, hogy készít egy kezelhető méretű anyagot. Majd noszogatom :)

Ő volt a piros Foresterben?
Avatar
rossi46
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 4213
Csatlakozott: 2005.01.31., hétf. 13:55
Tartózkodási hely: Érd
Has liked: 0 time
Been liked: 2 times

HozzászólásSzerző: labzoli » 2009.06.15., hétf. 12:27

Nem, ők ezüsttel voltak; Csabi állandóan a tetőablakban állt a nagy Sony kamerával.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára labzoli 2009.06.15., hétf. 12:50-kor.
Avatar
labzoli
Kiemelt támogató
Kiemelt támogató
 
Hozzászólások: 1278
Csatlakozott: 2008.07.14., hétf. 15:25
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 191 times
Been liked: 252 times

HozzászólásSzerző: bali » 2009.06.15., hétf. 12:33

labzoli írta:
labzoli írta:Remek volt a kivonulós konvoj, kíváncsi vagyok a csabi által készített videóra - ígérte, hogy készít egy kezelhető méretű anyagot. Majd noszogatom :)

Ő volt a piros Foresterben?


Nem, ők ezüsttel voltak; Csabi állandóan a tetőablakban állt a nagy Sony kamerával.[/quote]

A piros tetőablakán is lógott kifele valaki folyamatosan.
bali
Haladó
Haladó
 
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 18:16
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

HozzászólásSzerző: pista_b » 2009.06.15., hétf. 13:37

Én is szeretném megköszönni úgy a szervezőknek mint a résztvevőknek ezt a szép napot. Na meg annak is aki az időjárást intézte. :D
Örülök a lehetőségnek, hogy itt lehettem veletek.

A program tetszett, a kaja szintén amit a repeta is igazolt. Az Olimpia jó volt, egy időre megint gyerekek(is) lehettünk. Nem gondoltam egy pillanatig sem a dobogós helyezésre, a részvétel , a szórakozás volt a célunk. Utólag kérek elnézést, amiért mi külföldiek megfosztottunk egy helyi csapatot a helyezés örömétől. :oops:

Jó volt, hogy a virtuális ismeretségek valósakkal bővültek. Valóban jó lenne a szélvédő egyik sarkára a nicket is kitenni, esetleg egy OST-s kitűzőre/jelvényre a nicket felirni. Az újaknak mindenképp segitene.

A következőre is szivesen jönnék, csak ne lenne ez a több mint félezer km.
Pista
Mazda 6 MPS Kép
ex: Subaru Outback 2.5i MY2007 5MT Bi-Fuel
Avatar
pista_b
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2007.05.14., hétf. 09:13
Tartózkodási hely: Székelyföld
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

HozzászólásSzerző: Mickey » 2009.06.15., hétf. 14:09

Zsozso ha jövőre jobban pedálozol, megkapod ! :lol:

http://www.pistonheads.com/sales/1063010.htm

érdemes végignézni h készült !

http://bbs.22b.com/cgi-bin/ultimatebb.c ... 000044;p=1
Avatar
Mickey
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 3284
Csatlakozott: 2005.02.17., csüt. 14:36
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Has liked: 9 times
Been liked: 199 times

HozzászólásSzerző: Nokiafan » 2009.06.15., hétf. 14:28

pista_b írta:Utólag kérek elnézést, amiért mi külföldiek megfosztottunk egy helyi csapatot a helyezés örömétől. :oops:


Ezt verjétek ki a fejetekből!

Jók voltatok, kiérdemeltétek. Ennyi.
Örülök, h ilyen jól szerepeltetek!

,)
Üdv,
A.
Think. Feel. Drive.
Kép
Nokiafan
Fórum Admin
Fórum Admin
 
Hozzászólások: 18389
Csatlakozott: 2002.07.12., pén. 18:01
Tartózkodási hely: Galgahévíz / Biatorbágy
Has liked: 0 time
Been liked: 12 times

HozzászólásSzerző: csibee » 2009.06.15., hétf. 14:49

Mickey írta:Zsozso ha jövőre jobban pedálozol, megkapod ! :lol:

http://www.pistonheads.com/sales/1063010.htm

érdemes végignézni h készült !

http://bbs.22b.com/cgi-bin/ultimatebb.c ... 000044;p=1


csak ámulok és bámulok!!! eszméletlen pénz , eszméletlen energia van benne!
:szem:
05' Type-UK Sti PPP - hawkeye - EJ207 - SOLD
96' Type-RA Sti JDM - gc8 - EJ20 - RIP
98' Type-RA Sti JDM - gc8 - EJ20 - LHD ;) - SOLD
Avatar
csibee
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 5124
Csatlakozott: 2008.08.23., szomb. 14:34
Has liked: 868 times
Been liked: 1098 times

HozzászólásSzerző: McFly » 2009.06.15., hétf. 17:05

Szia Mindenki!

Köszönöm a családom nevében ezt a nagyszerű OST-t!!Fantasztikus volt az élmény amit kaptunk és ezt turbózta a szülinapi köszöntő!
KÖSZÖNJÜKKÖSZÖNJÜKKÖSZÖNJÜK!
Feleségemnek a vonulás sokk volt(pozitívan), mert egyedül vezetett, ugyanis én nyomtam az egyik Baját!A rendezvény a kaja kíválló és nem utolsó, hogy sok ismeretséget is szereztünk!Sajnáljuk Marci, hogy nem tudtad erősíteni a Lega csapatot!(remélem mihamarabb meggyógyul a kicsid)BB18! Örülök, hogy hazaértetek szerencsésen, emlegettünk, hogy most kegyes hozzátok az égi esőkezelő és nem adagolt 1kis nedvességet a nyakatokba! Shonginak is köszönjük(má ezredszer)a zenét, amit sajna nem hallottunk, de nem az ő hibájából!Lesz még alkalma lejátszani!Nokinak is köszönet a rugalmas szervezésért(és a nagyokat meghazudtoló énekért)Petkonak is köszönjük az ajándékot-nagyon meglepett-és azt kiszem nem csak a kicsi lányomnak lett maradandó élmény!

Összegezve:nagyszerű nap volt veletek!
Ha valakit kihagytam a felsorból bocsi de elfogyott a levélpapír!
Minek idegeskedni azon ami megtörténik, kár idegeskedni azon ami nem történik meg!!
-buddhista közmondás-
McFly
Újonc
 
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2008.06.21., szomb. 21:18
Tartózkodási hely: Tárnok
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

HozzászólásSzerző: andorka » 2009.06.15., hétf. 17:22

Pár kép (ami kb. vállalhatóra sikeredett):
Gyülekező és autók:
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép

Libero csapat vontat:
Kép

@zeke dobálózik:
Kép

WRX SW:
Kép

2009 legsubarubb impreza-ja:
Kép

könyöklés:
Kép

Panorámakép tapizós verseny közben:
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andorka 2009.06.15., hétf. 18:15-kor.
Andor
スバル
Kép
Ex:2001 Impreza 1.6TS
2007 Legacy Outback 2.5 AT
Avatar
andorka
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2002.07.19., pén. 18:00
Tartózkodási hely: Budapest, Pesterzsébet
Has liked: 150 times
Been liked: 30 times

HozzászólásSzerző: zsozso » 2009.06.15., hétf. 17:53

Mickey írta:Zsozso ha jövőre jobban pedálozol, megkapod ! :lol:

http://www.pistonheads.com/sales/1063010.htm


Edzőbá', máris túl vagyok az első edzésen!
Jövőre lesz bringás szám is? :lol:

A véleményem az autóról: :nanema: :sokkolas: :kephiba: :szem:

Ui: de csakis a GYŐZTES kocsi mellé...
2009 lexebb Subaruja
Avatar
zsozso
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 3254
Csatlakozott: 2006.01.18., szer. 12:26
Tartózkodási hely: Bp-Miskolc
Has liked: 0 time
Been liked: 4 times

HozzászólásSzerző: petkó » 2009.06.15., hétf. 20:41

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

[/img]
Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12441
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1353 times
Been liked: 1833 times

HozzászólásSzerző: csibee » 2009.06.15., hétf. 21:15

Klassz buli lehetett, örülök , hogy jól éreztétek magatokat!
05' Type-UK Sti PPP - hawkeye - EJ207 - SOLD
96' Type-RA Sti JDM - gc8 - EJ20 - RIP
98' Type-RA Sti JDM - gc8 - EJ20 - LHD ;) - SOLD
Avatar
csibee
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 5124
Csatlakozott: 2008.08.23., szomb. 14:34
Has liked: 868 times
Been liked: 1098 times

HozzászólásSzerző: petkó » 2009.06.15., hétf. 21:17

McFly írta:Szia Mindenki!

Petkonak is köszönjük az ajándékot-nagyon meglepett-és azt kiszem nem csak a kicsi lányomnak lett maradandó élmény!


Szívesen :!: :wink:
Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12441
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1353 times
Been liked: 1833 times

HozzászólásSzerző: rossi46 » 2009.06.15., hétf. 22:07

Mickey írta:érdemes végignézni h készült !

http://bbs.22b.com/cgi-bin/ultimatebb.c ... 000044;p=1

Azért kicsit csalódás volt a végén a nyomatékgörbe (5000 fölött él).
Avatar
rossi46
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 4213
Csatlakozott: 2005.01.31., hétf. 13:55
Tartózkodási hely: Érd
Has liked: 0 time
Been liked: 2 times

HozzászólásSzerző: Zeke » 2009.06.16., kedd 00:25

képek talán holnap , rendszámokkal lehet most kivételesen nem fogok foglalkozni (így nem tudok szépen kijelölni)

Engem miért mindenki dobálás közben kapott le? :lol: jövőre beállítjuk a Coach kocsiját szembe 50 méterres és kicsapom szélvédőt! :lol: Idén örültem , hogy el bírtam dobni.... :)


Mathe Szilard írta:- páran néha nyomták át piroson is - ezzel újfent és méginkább rászolgáltunk a "na, megint a hülye subarusok" címre. :oops:
- Javasolnám - ha megengeditek - hogy jövőre indulás előtt tisztázzunk pár "alapszabályt" annak érdekében, hogy ne csak számunkra legyen pozitív emlék az OST: KRESZ betartása - vagy intézzünk konvoj-engedélyt + kíséretet (lehet, hogy megérné...); aztán: pár fix és előre meghatározott pont az útvonalon, ahol összevárjuk egymást, mert a mostaniak elég kaotikusra sikeredtek, ahogy Noki is mondta a Váci úti TECSO előtt...; végül lehet, hogy ekkora tömeget a Hungárián könnyebben és hasonlóan látványosan lehetne mozgatni... :?: [/size]



Ahol átmentünk a piroson majdnem mindenhol volt keresztbe beálló biztosító autó!! A rendőri felvezetés pár éve ha jól tudom 2 guriga volt , ha ezt önkéntes alapon összedobjátok az tök jó , de ha már a sokadik felvonuláson mész akkor hozzászoksz. én a dízel volvoval voltam , össze kell dolgozni pár autóval és akkor senki nem ragad be , mindenki tud menni rendesen. Dawe-el , Zsozsoval , Andorkával és Barttal segítettük egymást , hogy ne ragadjon be senki , tudjunk haladni a tömeggel.
Kép
Avatar
Zeke
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 7658
Csatlakozott: 2003.09.06., szomb. 22:16
Tartózkodási hely: Ez nem Monaco , ez Bagdad!
Has liked: 2 times
Been liked: 6 times

HozzászólásSzerző: Nokiafan » 2009.06.16., kedd 06:29

A második autók körforgalom blokkolása is belefér szvsz max 1-2 percre...
Think. Feel. Drive.
Kép
Nokiafan
Fórum Admin
Fórum Admin
 
Hozzászólások: 18389
Csatlakozott: 2002.07.12., pén. 18:01
Tartózkodási hely: Galgahévíz / Biatorbágy
Has liked: 0 time
Been liked: 12 times

HozzászólásSzerző: rahicsabi » 2009.06.16., kedd 14:42

Sziasztok!

Bocsi, hogy csak ilyen későn reagálok, de sok a teendőm - többek között a készülő filmmel, mert már készül -, de mi is nagyon jól éreztük magunkat az "avató" rendezvényünkön.
Örülök, hogy ilyen jó arcok - nem is vártam mást - a Subaru "örültek"! :D
A felvonulással kapcsolatban egyezik a véleményem a hozzászólásokkal, jövőre ha időben szóltok talán tudok segíteni - van kapcsolat a motoros rendőrökkel is -, illetve szívesen segítek a programok lebonyolításában, kitalálásában, stb.
Kérjetek, és majd legfeljebb azt mondom, hogy bocsi, de ebben és ebben nem tudok segíteni, viszont a többiben meg igen.
Tudjátok, néma gyereknek az anyja törli a farkát...
Ha elkészülök a filmmel, akkor írok, hogy hogyan tovább!
Hali: rahi
Traffic = F or F
(Forester vagy Fazer)
Avatar
rahicsabi
Újonc
 
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009.02.19., csüt. 17:21
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

HozzászólásSzerző: petkó » 2009.06.16., kedd 14:51

rahicsabi írta:Sziasztok!

Ha elkészülök a filmmel, akkor írok, hogy hogyan tovább!


Köszönjük, várjuk :!:
Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12441
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1353 times
Been liked: 1833 times

HozzászólásSzerző: LaLeekiraly » 2009.06.16., kedd 16:22

Gondoltam én is írok pár sort. Nagyon jól éreztük magunkat, köszönet e rendezésért mindenkinek. Barátnőmmel azt beszéltük hazafelé menet, hogy hihetetlen, de egy (elnézést a kifejezésért) suttyó sincs ebben a brigádban. Mindenki normális. Ez szinte hihetetlen a mai világban. Örülök, hogy közétek tartozhatom.
Avatar
LaLeekiraly
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 522
Csatlakozott: 2006.08.25., pén. 12:05
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

ElőzőKövetkező

Vissza: Országos Subaru Találkozók

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég