2009.06.13.: VI. OST - Törökmező

A legnagyobb, évente megrendezésre kerülő nyilvános rendezvényünk

Milyen ellátást kérjünk?

A szavazás 2009.05.25., hétf. 08:37-kor befejeződött.

Semmilyet. Privát piknik (200/500Ft per fő belépő)
4
18%
Szokásos. Bogrács, palacsinta (1300/2000Ft per fő belépő)
18
82%
 
Szavazatok száma : 22

HozzászólásSzerző: Shongi » 2009.06.12., pén. 14:53

o.-adik olimpiai számnak beillő mutatványt kéne végrehajtanunk a 100méteres hosszabiton ami tavaly ost-on összegubancolodott..aki kicsomozza annak örülni fogunk mert akkor menni fog a hangositás és a mikrofon :D
__
Black thinking!
Avatar
Shongi
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 5832
Csatlakozott: 2004.11.07., vas. 10:12
Tartózkodási hely: Győr
Has liked: 10 times
Been liked: 9 times

HozzászólásSzerző: petkó » 2009.06.12., pén. 16:02

Shongi írta:o.-adik olimpiai számnak beillő mutatványt kéne végrehajtanunk a 100méteres hosszabiton ami tavaly ost-on összegubancolodott..aki kicsomozza annak örülni fogunk mert akkor menni fog a hangositás és a mikrofon :D


Oldjuk úgy meg, mint Alexandros a gordiuszi csomót :lol:
Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12442
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1355 times
Been liked: 1834 times

HozzászólásSzerző: Nokiafan » 2009.06.12., pén. 16:33

@Shongi, kéne vmi Boldog szülinapos muzsika ;)

@McFly, szvsz ebéd után, amikor még mindenki piheg kicsit.
De kérlek gyere oda hozzám még1x, mert OST-n sokfelé szakad a fejem...


@vendégek:
A palacsinta, 3 féle ízeik szerint 1-1 nagy tepsiben lesznek.
Becsület alapon megy, hogy mindenkinek jusson.
THX.
Think. Feel. Drive.
Kép
Nokiafan
Fórum Admin
Fórum Admin
 
Hozzászólások: 18389
Csatlakozott: 2002.07.12., pén. 18:01
Tartózkodási hely: Galgahévíz / Biatorbágy
Has liked: 0 time
Been liked: 12 times

HozzászólásSzerző: Zeke » 2009.06.12., pén. 16:51

olimpiai számok megvannak?
Rossi írta ma , hogy nem lesz szlalom és vezetéses menet.
kötélhúzás? (mint ahogy az elsőn volt) kerékcsere időre?


táblajelzések idén is , mint minden évben... bár már nem töröltem le :lol:

Kép Kép Kép
Kép
Avatar
Zeke
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 7658
Csatlakozott: 2003.09.06., szomb. 22:16
Tartózkodási hely: Ez nem Monaco , ez Bagdad!
Has liked: 2 times
Been liked: 6 times

HozzászólásSzerző: rossi46 » 2009.06.12., pén. 17:11

Nem azt írtam, h nem lesz szlalom, csak hogy idén nem lesz tesztautó.
Avatar
rossi46
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 4213
Csatlakozott: 2005.01.31., hétf. 13:55
Tartózkodási hely: Érd
Has liked: 0 time
Been liked: 2 times

HozzászólásSzerző: WRX Sportwagon » 2009.06.12., pén. 17:22

Nokiafan +1 fő (2 ebéd)
Petkó + 1 fő (2 ebéd)
McFly + 6fő (7 ebéd)
Shongi +1fő(2 ebéd)
rossi46 (0 ebéd)
555 (1 ebéd)
4WD + 1,5 fő (2 ebéd)
bali (1 ebéd)
Máthé Szilárd + 1 fő (2 ebéd)
jordan6 + 1 fő (2 ebéd)
labzoli + 3 fő (4 ebéd)
EM + 2 fő (2 ebéd) (4WD szerint a méretek miatt csak 1,5)
Hooder + 1 fő (2 ebéd)
bb18 + 2-3 fő ( 3 vagy 4 ebéd )
Leone83 +1 fő (2 ebéd)
zsozso + 2 fő
pista_b + 3 fő (4 ebéd)
andorka +1FŐ (2 ebéd)
dawe + ?fő (1ebéd az biztos)
Mickey + 1fő (2 ebéd)
rahicsabi + 2fő ( 3? ebéd)
Zeke + 1-2fő (2-3 ebéd + 93 repeta)
Laleekirály+ 1fő (2 ebéd)
Gergely József +2 fő (?ebéd)
cossie (1 ebéd)
WRX Sportwagon + 1-2 gyerek (2-3 ebéd + repeta)
My name is Impreza. Subaru Impreza.

gumidirekt.hu
Avatar
WRX Sportwagon
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1456
Csatlakozott: 2008.12.09., kedd 12:15
Tartózkodási hely: női napozó
Has liked: 62 times
Been liked: 340 times

HozzászólásSzerző: Nokiafan » 2009.06.12., pén. 22:19

A pánikot ne keltse pls senki sem.
A valótlan pletykáknak sem kéne teret engedni.
Minden lesz.
Szlalomozni, húzni való autó is.

Thx to PiRo Kft!
Think. Feel. Drive.
Kép
Nokiafan
Fórum Admin
Fórum Admin
 
Hozzászólások: 18389
Csatlakozott: 2002.07.12., pén. 18:01
Tartózkodási hely: Galgahévíz / Biatorbágy
Has liked: 0 time
Been liked: 12 times

HozzászólásSzerző: Zeke » 2009.06.13., szomb. 17:55

Jelentkezek a Team Milckey csapat nevében! (mely nevét Coach Mickeyután kapta!!)

Így az OST VI BL ranglista 7. , azaz utolsó helyén sok dologról be tudunk számolni.
A legelső kötélhúzós számban már rögtön sikerült elcsúsznom (igen , köszönöm-köszönöm , de legalább látszott , hogy egy kézzel is tudok olyan erősen húzni amit már tapadásban nem tudok kompenzálni :lol:) , szerencsére ez a megindulás után volt már , így nagy hátrányt nem szereztünk általam , de azért szánom bánom. A főspori furcsa időmérős számítása következtében utolsók lettünk - legkövelebb beveszünk egy háromévest is , hátha lesz valami kedvezményünk :lol:
Hengerfejdobásban (diffiház) is gyengén szerepeltünk , dehát így van ez ha a főspori nem vesz észre belépéseket minden csapattól és ha Dawe megint elQrja :lol:
Ezután már jobbak voltunk , bár a stopper sokszor furcsán működött.
Dawe sporttárs a vakon típusvadászat közben megkapta az általunk legnehezebbnek talált típust , sikerült is elb@sznia , azért becsülettel megoldotta , de nem rövid idő alatt. Másoknak persze volt kedvezmény , Pákóék viccesen könnyűt kaptak , BugEye STi , hát én nehezítettem volna és csak szelepsapka alapján szabadott volna kitalálnia :lol: , volt aki 4x tippelt majd végül 5-re sikerült eltalálnia , hogy miről is van szó , de olyan helyzet is akadt mikor még a főspori sem tudta hanyadik generációról van szó. Megsúgom , az a Lega a 4. , nem a harmadik! :) ilyen alapon a blob-eye is csak facelift! :P
A rózsaszín gyerekütőn labdát tartani jó móka volt , bár nekem senki nem hitte el , hogy meg bírom tartani - itt jelezném , hogy az ütő peremén megtartani nem plussz pontos? :D - de végülis második időt tudtuk hozni , az is csak annyin bukott el , hogy Zsozso papa életében nem vezetett még automatát! :) ... no és Dawe megint elqrta mert lassabban futott mint ahogy Zsozso vezetett :lol:


Jó móka volt , azért , bár a főspori stopperét én hitelesíttetném és óvást is be kívántunk nyújtani , de az edzőnk azt mondta inkább hagyjuk.

No igen , ha már szó esett az edzőnkről... Mickey... a meccs utáni csapatértekezleten megint hiányzott , mint ahogy a csapatedzésekről rendszresen , időtervet és stratégiát sem írt nekünk így az elért helyezésünk mindenképp az ő hibája! Pedíg hírnevét növeltük a csapatnevünkkel is. Mint kiderült utólag , még prémiummal sem készült , pedíg mi kemény sportemberekhez mérten küzdöttünk... érthetetlen...
Matthäus , ha hallassz minket... jövőre egy csapatnév ellenében egy éves szintű edzéstervet és támogatást (néhány millió ojró) tudnál nekünk nyújtani? köszi, puszi!

Tehát több hibás is volt a mai BL kupánkon , a főspori , az edzőnk , MICKEY! Pákóék , hogy indultak és mindent mgnyertek :lol: és persze Dawe , aki most ezt nem olvassa , mert a héten még nem aludt és éjszaka bulizni megy megint! :lol:
Kép
Avatar
Zeke
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 7658
Csatlakozott: 2003.09.06., szomb. 22:16
Tartózkodási hely: Ez nem Monaco , ez Bagdad!
Has liked: 2 times
Been liked: 6 times

HozzászólásSzerző: Shongi » 2009.06.13., szomb. 18:21

thx mai napot,,jol éreztem magam.,,,sikerült elhoznom a l-es női polot :( de sebaj berakom a gyyerek baseball subarus sapi mellé a szekrénybe,,elöbb utobb csak lesz kinek elajándékoznom,a olimpia hagy kérdőjeleket maga után,de mivel h nyertünk kussba vok...még reggel mondogatta a rossi h alakitsak csapatot valakikkel,,hát ez lett :) a zene jo volt :) a fotok jok lesznek :)
thx még1x,,jövöre ugyanitt....
__
Black thinking!
Avatar
Shongi
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 5832
Csatlakozott: 2004.11.07., vas. 10:12
Tartózkodási hely: Győr
Has liked: 10 times
Been liked: 9 times

HozzászólásSzerző: Zeke » 2009.06.13., szomb. 18:22

mi bajoda z L-es női pólóval? :lol: picit fogysz és jó is lesz :lol:
Kép
Avatar
Zeke
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 7658
Csatlakozott: 2003.09.06., szomb. 22:16
Tartózkodási hely: Ez nem Monaco , ez Bagdad!
Has liked: 2 times
Been liked: 6 times

HozzászólásSzerző: bb18 » 2009.06.13., szomb. 18:37

Köszi a napot, jól éreztük magunkat, jó volt, hogy a feladatok kiicsit szét lettek húzva, jobban ment az idő.

Megérkeztünk haza, út közben némi javítás volt egy kóbor zárlat miatt. Többen is megálltak, és bár sagíteni nem tudtak, köszönet a felajánlott segítségért. Végülis egy szükségmegoldással hazaérkeztünk, nem kellett felgyujtanom az autót az út mellett.

Jövőre veletek ugyanitt !!

:hullam:
Avatar
bb18
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2004.11.11., csüt. 14:53
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

HozzászólásSzerző: Nokiafan » 2009.06.13., szomb. 19:09

Ha vkinek nem gyerebe a póló méretében, az pls írjon PÜ-t, hogy EF-ben ki tudjuk cseréltetni.

Sajnálom, hogy óvásokkal poénkodtok, de csak igyekezni tudok egy személyben mindenhol, mindenkor 100%-ban az összes részletre koncentrálni.
Jó volt látni a játékok közben, ahogy 1-1 felnőttben feléledt a gyermek. Köszönöm!
Remélem, azért felnőtt emberként, mindenki jól érezte magát.

Hamarosan közzéteszek egy FTP elérhetőséget, ahová mindenki feltöltheti a készített anyagait.
Think. Feel. Drive.
Kép
Nokiafan
Fórum Admin
Fórum Admin
 
Hozzászólások: 18389
Csatlakozott: 2002.07.12., pén. 18:01
Tartózkodási hely: Galgahévíz / Biatorbágy
Has liked: 0 time
Been liked: 12 times

HozzászólásSzerző: Zeke » 2009.06.13., szomb. 19:17

az óvással csak viccelődtünk, nem kell komolyan venni , de az tuti , hogy legközelebb nem leszünk elsők a csapatok nevezése közt mert így mindenki látja a mi hibáinkat... :) AMIKET PERSZE AZ EDZŐBÁNAK KELLETT VOLNA KIJAVÍTANIA! :lol:
Kép
Avatar
Zeke
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 7658
Csatlakozott: 2003.09.06., szomb. 22:16
Tartózkodási hely: Ez nem Monaco , ez Bagdad!
Has liked: 2 times
Been liked: 6 times

HozzászólásSzerző: Mickey » 2009.06.13., szomb. 19:37

Na akkor mint edző szeretnék hozzálszólni !

Először is büszke vagyok kis barátaim teljesítményére, és szerintem nem az olimpiával volt baj, hanem azzal h nem hitettek a győzelemben :)
Hibát kerestetek pedig szarok voltatok, valljuk be :). DE mondom nincs harag, sőőőt! Talán a jövőévi stratégiát itt is le tudom írni ! Zeke, te mondjuk ne egyél annyit h eltörjél egy sörpadot azzal h ráülsz
:lol: :lol: :lol: Dawe-et nem szabad hagyni h begombázzon mert csak pokrócon feküdt és számolta a felhőket ! Rossi többet foglalkozott El Presidenténk időmérési szokásaival mint a versennyel, kit érdekel ??? Zsozso-nak meg annyit h többet vezessen automatát ! :wink:
Szóval a szememben mindenki remek teljesítményt nyújtott és hozták a formát, kivéve Dawe-et mert ő elqrta :lol:
A fanclub kitart melletetek és a jövőben is szurkol a csapatnak és ígérem sűrűbben lesz team building is mert a legnagyobb hiányosság a csapategységben mutatkozott ! 8)


heyho

Coach Mickey :lol: :lol: :lol:
Avatar
Mickey
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 3284
Csatlakozott: 2005.02.17., csüt. 14:36
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Has liked: 9 times
Been liked: 199 times

HozzászólásSzerző: Zeke » 2009.06.13., szomb. 20:08

Mickey írta:Na akkor mint edző szeretnék hozzálszólni !

Először is büszke vagyok kis barátaim teljesítményére, és szerintem nem az olimpiával volt baj, hanem azzal h nem hitettek a győzelemben :)
Hibát kerestetek pedig szarok voltatok, valljuk be :). DE mondom nincs harag, sőőőt! Talán a jövőévi stratégiát itt is le tudom írni ! Zeke, te mondjuk ne egyél annyit h eltörjél egy sörpadot azzal h ráülsz
:lol: :lol: :lol: Dawe-et nem szabad hagyni h begombázzon mert csak pokrócon feküdt és számolta a felhőket ! Rossi többet foglalkozott El Presidenténk időmérési szokásaival mint a versennyel, kit érdekel ??? Zsozso-nak meg annyit h többet vezessen automatát ! :wink:
Szóval a szememben mindenki remek teljesítményt nyújtott és hozták a formát, kivéve Dawe-et mert ő elqrta :lol:
A fanclub kitart melletetek és a jövőben is szurkol a csapatnak és ígérem sűrűbben lesz team building is mert a legnagyobb hiányosság a csapategységben mutatkozott ! 8)


heyho

Coach Mickey :lol: :lol: :lol:


edző bá , a jövő évi csapatmezünk is elitézed? meg ha már ne egyek annyit akkor te se egyél mert asszonypajtásod velem jön haza :lol: viszont akkor komplett étrendet is össze kéne állítanod számomra , bár utánna Coach Norbi Mickey lesz a beceneved :lol:
Kép
Avatar
Zeke
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 7658
Csatlakozott: 2003.09.06., szomb. 22:16
Tartózkodási hely: Ez nem Monaco , ez Bagdad!
Has liked: 2 times
Been liked: 6 times

HozzászólásSzerző: andorka » 2009.06.13., szomb. 20:38

bb18 írta:Köszi a napot, jól éreztük magunkat, jó volt, hogy a feladatok kiicsit szét lettek húzva, jobban ment az idő.

Megérkeztünk haza, út közben némi javítás volt egy kóbor zárlat miatt. Többen is megálltak, és bár sagíteni nem tudtak, köszönet a felajánlott segítségért. Végülis egy szükségmegoldással hazaérkeztünk, nem kellett felgyujtanom az autót az út mellett.

Jövőre veletek ugyanitt !!

:hullam:

Örülök, hogy megoldódott az elektromos probléma :wink:
Útközben emlegettünk is @cossie-val,hogy most aztán lesz házifeladat nálatok :oops:
Andor
スバル
Kép
Ex:2001 Impreza 1.6TS
2007 Legacy Outback 2.5 AT
Avatar
andorka
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2002.07.19., pén. 18:00
Tartózkodási hely: Budapest, Pesterzsébet
Has liked: 150 times
Been liked: 30 times

HozzászólásSzerző: zsozso » 2009.06.14., vas. 05:24

Először is köszönet Mindenkinek, aki részt vett szervezésben vagy bármivel hozzájárult ahhoz, hogy tegnap újra megtarthassuk az idei OST-t! :imadat: :wink:
Köszönet Mindenkinek, aki eljött. Sok új arc és autó volt. Örömmel láttam, hogy a jelenlévők aránya kezd megváltozni: az Imprezákhoz képest egyre nagyobb arányban jelennek meg a típus más képviselői is.

DE legfőképpen köszönet azoknak, akik az autó szépségversenyen az én autómra (ITT-555) szavaztak! :imadat: Ugyanis az én autóm lett "2009 legszebb Subaruja." :hullam:
Hihetetlen büszkeséggel és örömmel tölt el ez az egész!!! (annyira, hogy este egy szülinapi buliban mindenkinek, köztük Gyulai Balázsnak-RTL Klub autómánia is ezt meséltük.) :lol:
Sztem még soha ilyen szoros eredmény nem volt.

A felvonulás megint iszonyat király volt. :twisted:
Nagyon jól éreztük magunkat, és nagyon leégtünk. A gulyás sztem megint sikert aratott. Nálam biztosan. :wink:

Edzőbá!!!! Azért teljes szégyenben nem hagytunk. Bár te már nem voltál ott, de @dawe lett a 2. a totón, @rossi pedig megnyerte, én pedig a fenti címmel öregbítettem a csapat hírnevét. :wink: Ha azt akarod, hogy jövőre ne csak a szellemi, hanem a fizikai számok is jól sikerüljenek, akkor nem a könyvtárban legyen az edzés. :twisted:
Várom a bringás küllönítmény fotóit! IS. Meg mindenkiét!!!
2009 lexebb Subaruja
Avatar
zsozso
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 3254
Csatlakozott: 2006.01.18., szer. 12:26
Tartózkodási hely: Bp-Miskolc
Has liked: 0 time
Been liked: 4 times

HozzászólásSzerző: Shongi » 2009.06.14., vas. 05:31

mé nem szoltál,,volt nálam napkrém.
amu szeretném megtudni h ki volt az az 1 ember aki szavazott a gtmre(szerencsére nem oldschoool kategoriában :)
legközelebb kirakom a placc közepire hátha észreveszik. :D :D

amu én most értem haza ,,péntek reggel 8 kor keltem,,most vasárnap fél 7 van.ebbe volt 2 telje éjszaka zenélés,,550km autozás,,3 kutyasétáltatás,,3 fürdés. 3 étkezés 5 redbull 8 kv,a többit nem részletezném,,megérte,,megérte megérte.
__
Black thinking!
Avatar
Shongi
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 5832
Csatlakozott: 2004.11.07., vas. 10:12
Tartózkodási hely: Győr
Has liked: 10 times
Been liked: 9 times

HozzászólásSzerző: zsozso » 2009.06.14., vas. 05:59

Shongi írta:amu én most értem haza ,,péntek reggel 8 kor keltem,,most vasárnap fél 7 van.


Épp kérdezni akartam, hogy te sosem alszol?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsozso 2009.06.14., vas. 06:46-kor.
2009 lexebb Subaruja
Avatar
zsozso
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 3254
Csatlakozott: 2006.01.18., szer. 12:26
Tartózkodási hely: Bp-Miskolc
Has liked: 0 time
Been liked: 4 times

HozzászólásSzerző: petkó » 2009.06.14., vas. 06:30

Kösz mindenkinek a részvételt, sztem a legjobb hangulatú OST volt. Aranyos volt a szülinapi buli, jó volt az idei gulyás. Jó volt, hogy a versenyzők lelkesedéssel, komolyan vették az olimpiai versenyszámokat, gyerekes lelkesedéssel hajráztak az első helyért. Megtisztelő, h külföldiek is többen résztvettek, köszönjük :!:
Köszönjük a szervezést, EFnek, Laleekirálynak az ajándékokat, a buli lebonyolításában résztvevőknek (a Subarus Hölgyeknek, és fiúknak : Leone 83, LaLeekirály, Rossi, Shongi és még sokan mások) külön is sok köszönet :!:
És nem utolsó sorban köszönet a Tribeca játszóautóért!
Jövőre újból itt :wink:
Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12442
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1355 times
Been liked: 1834 times

HozzászólásSzerző: petkó » 2009.06.14., vas. 08:22

Nokiafan írta:Ha vkinek nem gyerebe a póló méretében, az pls írjon PÜ-t, hogy EF-ben ki tudjuk cseréltetni.

Sajnálom, hogy óvásokkal poénkodtok, de csak igyekezni tudok egy személyben mindenhol, mindenkor 100%-ban az összes részletre koncentrálni.
Jó volt látni a játékok közben, ahogy 1-1 felnőttben feléledt a gyermek. Köszönöm!
Remélem, azért felnőtt emberként, mindenki jól érezte magát.

Hamarosan közzéteszek egy FTP elérhetőséget, ahová mindenki feltöltheti a készített anyagait.


A következő OST-re ki kell nevezni magad mellé egy "segéd lebonyolítót" , akkor nem kell egész nap neked rohangálni.
Ha valaki segít a Fórumban egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet felett lévő Kép gombbal!
Petkó
Avatar
petkó
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 12442
Csatlakozott: 2002.07.22., hétf. 14:37
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 1355 times
Been liked: 1834 times

HozzászólásSzerző: dawe » 2009.06.14., vas. 08:37

Na én is felébredtem, és hozzászólok.
Köszi mindenkinek a szervezésért, az autóért stb-stb.
Minden az edző hibája. :lol: Én elqrtam de hát lári-fári, viszont ő nem hozott bónuszt! :lol: Fizetést sem kapunk már tavaly óta, lassan szakszervezetet kéne alakítani. :lol:
De mindegy végülis a csapat 75% nyert valamit. Legszebb autónak külön gratula. Zeke te nem nyertél semmit viszont mindenkinek elmondhattad hogy hogy vágtad majdnem le az ujjad egy álló biciklivel. (egyébként is hogy van még biciklid, már rég ki kellett volna dobnod, hiszon tök elavult.)

Noki, tegnap elfelejtettem megkérdezni, és nem tudom hogy jól hallottam e hogy a totó második helyezettjének az ott megkapott ajándékokon kivűl még jár egy teszthétvége is, vagy azt az első kapta? Na nem vagyok telhetetlen csak kiváncsi.
Köszi mindenkinek.
Kép
dawe
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 891
Csatlakozott: 2005.12.11., vas. 17:54
Tartózkodási hely: budapest
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

HozzászólásSzerző: 555 » 2009.06.14., vas. 12:53

Téged illet a tesztvezetés! :D
Köszönöm szépen mindenkinek a jó hagulatot, legfőképp edzőbának! :lol: Bár én csak holmi kívülállóként szerepeltem a kamerázgatás miatt, de kvízversenyben azért felálhattam a dobogó legalsó fokára és némiépp bebiztosítottam csapatunk kvízbajnoksában való szereplését.
Avatar
555
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 3649
Csatlakozott: 2004.11.01., hétf. 20:28
Has liked: 22 times
Been liked: 13 times

HozzászólásSzerző: zsozso » 2009.06.14., vas. 15:18

Bocs 555Peti! Ezt el is felejtettem. :oops:
Szóval Edzőbá', örömmel értesítünk, hjogy a totókvíz 1-3. helyezettje a Team Mickey! :D
2009 lexebb Subaruja
Avatar
zsozso
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 3254
Csatlakozott: 2006.01.18., szer. 12:26
Tartózkodási hely: Bp-Miskolc
Has liked: 0 time
Been liked: 4 times

HozzászólásSzerző: Mickey » 2009.06.14., vas. 16:34

Akko a többi le van sz*rva ! :)
Majd jövőre :) Ha Dawe el nem qrja :wink: :lol:
Avatar
Mickey
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 3284
Csatlakozott: 2005.02.17., csüt. 14:36
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Has liked: 9 times
Been liked: 199 times

ElőzőKövetkező

Vissza: Országos Subaru Találkozók

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég

cron