I. Országos SUBARU Márkatalálkozó

A legnagyobb, évente megrendezésre kerülő nyilvános rendezvényünk

HozzászólásSzerző: Torpedo666 » 2004.06.22., kedd 09:42

tomitomi írta:(@Torpedo666: hiányoltam az uffot a végéröl. Lehet, hogy a kinyilvánításnak vége és elkezdünk beszélgetni?!)


:szem: :lol: :idea: Semmi célzata nem volt az uffnak, vagy nem uffnak. A környezetemben általában olyan kontextusban használjuk, amikor valaki egy hosszabb értekezést befejez.


tomitomi írta:Mint Subaru rajongó szeretném, ha M.o.-n is helyére kerülne a márka, ezért vagyok kezdetektöl e klubban, s ezért örülök a közeledésnek a hivatalos importör és a klub között.
- Na, látod ez helyes! :) Viszont a "helyére kerülés" alapja a bizalom, a bizalom alapja pedig a kölcsönös őszinteség, ami akár jó, akár kedvezőtlen nyíltan kinyilatkoztatik.

tomitomi írta:Teljes jóindulatodban elsiklasz a felett, hogy ez egy klubrendezvény volt, amin az EFI részt vett, söt vendégül látta a megjelenteket.
- :idea: Nem emlékszem, hogy elsiklottam volna efölött... :roll:


tomitomi írta:Tudom nehezen hihetö, de a tesztvezetés is klubkívánság volt, nem az EFI ötlete.
Biztos, hogy így van, ha mondod, viszont :idea: az EF rámondhatja elsőre kerek perec, hogy nem megoldható, s akkor szerveztünk volna helyette másik programot, hasznosan kitölteni a keletkező űrt. Ja, és ha ebből is kihozod, hogy így meg úgy fikázom az EF-et, akkor kardomba dőlök... :lol:

tomitomi írta:Nekem is furcsa M.o-n a tesztvezetések misztifikálása
Nincs ez túlmisztifikálva, csak egy ígéret meg nem tartása" botcsinálta indokokkal érthetően okozhat bizonyos értelemben zúgolódást, temperamentumosabbaknál :lol: felbojdulást.

tomitomi írta:amennyire tudom, eddig minden nyilt napon megtörtek a kedves érdeklödök egy Subit. Ezért számomra felfogható az EFI ovatossága.
Nagyon is jól tudod. Ezzel az a bibi, hogy ezek zömmel autós szaklapok sebességre éhes újságírói voltak, akik átlagos (vagy azalatti :oops: ) vezetési tapasztalatukkal alig várták, hogy tövig nyomhassák a gázt, (tisztelet a kivételnek) aztán már megállni nem volt olyan egyszerű, valamint potenciális vevőnek látszó magánszemélyek, akik megintcsak a fékhasználatig voltak nagylegények. Szerintem disztingválni itt is tudni kell, ha már valakinek van egy turbos Subaruja, akkor némi tapasztalata lehet a hogyanokról, valamint erre írtam azt a bizonyos százalékos önrészes dolgot :arrow: lsd. fentebb

tomitomi írta:Egy kis külföldi betét. A svájci kereskedöm, aki föleg Peströl nézve egy istenháta mögötti faluban értékesíti a kocsikat, több autót ad el egy évben mint az EF M.o.n. És neki a reklámköltségének egy nagy részét a helyi importör fedezi. És ezzel a fejedben olvasd át a Cérna hozzászólását.
Jó, akkor én azt kérdezném, hogy szerinted minek köszönhető az alacsony értékesítés Mo-on? Elsődlegesen lehet az életszínvonal differencia Mo vs. Svájc. Ugye, ott mások az árak, mások a bérek, s nem népautó a Suzuki? Persze, hogy továbbra is exkluzív autókról beszélünk, s emiatt még talán ott sem lesz sokáig népautó, de te most az értékesítési volumen összehasonlíthatóan már-már nevetségesen alacsony mivoltáról beszéltél. Nahát, ez persze, hogy nemcsak az életszínvonal függvénye. Lássuk csak? Hányan ismerik Mo.-on a Subarut? Honnan/ milyen kontextusban ismerik? Mi jut eszükbe ha hallják a Subaru nevet (személyesítsék meg: férfi, nő - külső, belső leírás. Mit tesznek a Subaru márkanév öregbítéséért, ismertségének növeléséért? Ebben a kategóriában (minőség, ár) milyen autókat vásárol a potenciális vevőkör, miért? stb-stb-stb.
Igazán nem akarok elmenni más irányba, de ez kőkemény gazdasági, s ezen belül nagy része marketing kérdés. Hossszúúú :D , de ha érdekel nyissunk neki egy topicot, mert ez itt OFF

tomitomi írta:Nekem ebben semmi karizmatikusság nem volt. S ha van saját Subija, akkor miért viselte ennyire meg, hogy nem vezethette a tesztautókat? És tényleg elhangzott elötte, hogy mér nem lesz tesztvezetés.
Választ lsd. fent, megígérték-e, betartották-e, s milyen indokkal nem? Ja, s továbbra sem a fikázás miatt :!: :wink:

Torpedo666 írta:Én senkit sem szídnék, legfőképpen a klubot nem.


tomitomi írta:Látod, ezen az alapon érdemes tovább mennünk. :)
Én korábban sem voltam más alapon! 8)

tomitomi írta:Nagyon szomorú vagyok, hogy abból a napból némelyeknek csak annyi maradt meg, hogy lehetett volna szebb sapkát, kulcstartót kapni és egy rendes golyóstoll pedig nem is volt a csomagban


Ezt kikérem magamnak! :nono: Nem olvasol elég figyelmesen. Ilyet én is tudok mondani (előbb csak azt olvasom el, ami a vesszőparipám, a többi nem érdekel): Nagyon szomorú vagyok, hogy abból a napból némelyeknek csak annyi maradt meg, hogy más némelyek :) fikázzák az ajándékokat, s csak a nekik tetsző részt olvassák el a hozzászólásokból, valamint egy olyan példa alapján ítélkeznek, aminek KÖZE NINCS a tényleges eseményekhez. ( A golyós tollas téma egy szimbolikus példa volt) :roll:

Méghogy te nem veszed magadra... :roll: :lol: :lol:
Mi lenne, ha magadra vennéd?
:oops:

Figyi, hagyjuk ezt abba!
Tényleg csak egy szimpla élmény beszámolónak indult az én szemszögemből, de te elkezdtél ezerrel személyeskedően támadni. :roll:
Mondanám, hogy részemről békepipa elszívva, de semmi értelme nem lenne, hiszen RÉSZEMRŐL haragról szó sincs! :D
Valld be, hogy az EF felbérelt, hogy azokat, akiknek nem volt makulátlanul jó véleménye a találkozóról, pontosabban róluk egyszerűen: :lang: :lol: :lol:

Összefoglalva, jó volt, jól éreztük magunkat, de van még mit csiszolni. 8)

OVER and OUT!
Drive & Ride
Avatar
Torpedo666
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 796
Csatlakozott: 2003.06.19., csüt. 09:12
Tartózkodási hely: BETD
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

HozzászólásSzerző: tomitomi » 2004.06.22., kedd 19:28

Motto: Akinek nem inge, ne vegye magára!

startprogram írta:Kedves tomitomi,
Ez ugye egy fórum, ahol lehet véleményeket ütköztetni.
Ugye vannak vélemények pro és kontra, és nem mindig biztos hogy csak az egyik oldalnak van igaza.
Attól félek, hogy az én hozzászólásom esetleg egy olyan vitát indított meg ami túlnőtte önmagát, és mint azt a te hozzászolásod is jelzi, estleg valaki azt gondolhatja hogy volt aki egy sapka ürügyén keserű szájízzel távozott.
Ez nem így van!
Nagyon sérelmezem részedről hogy nem lehet negatív kritikát írni anélkül, hogy ne támadnák le az embert, mint @Torpedo-t.
Nem értem hogy annak ellenére hogy (szvsz fölöslegesen) @Torpedo több tisztelet kört is futott (építú jellegű, ne vegyék magukra, stb..) mielőtt negatívan szólt volna, volt aki neki esett.
Szorri bát, ez van, ez a véleményünk, asszem hogy én is, és @Torpedo is elég rendesen kifejtette hogy mit miért gondol úgy ahogy.
Sérelmezem, hogy mégha áttételesen is, kéregetőnek, lejmolónak titulálsz, aki miatt égni kell valakinek. Asszem hogy ahány sapkám itthon van, azért mind fizettem, és nem mindig a leértekésen vettem meg őket, főleg mikor az SWRT-s szerelésemet, az ADAC Rallye-n, a hivatalos SWRT boltból vettem!

Én nagyon hálás vagyok az EFI-nek, nagyon szép munkát kezdtek el végezni, és biztos vagyok benne hogy ennek a munkának gyümölcse lesz az eladási számok területén is!
Megírtam hozzászólásomban is, nagyon finom volt a gulyás, jól szervezett és kellemes nap volt.
De azért úgy vélem hogy ezen a fórumon negatív kritikát is meg lehet engedni. Akinek nem inge, ne vegye magára!

Love, peace,
SP


Kedves Startprogram!

Szerintem is arra való egy fórum, hogy véleményeket ütköztessünk. S mindig vannak ellenvélemények, s ellenellenvélemények is.

Ahogy Te is írod, a kívánt merchandising termékeket megvesszük magunknak, nincs szükségünk rá, hogy osztogassák.

Számomra érthetö, hogy egy nem prémium autókat , s abból is irreálisan kis darabszámot értékesítö cég reklámkerete is elég szük lehet. Szerintem ezt is figyelembe véve igen kitettek magukért. Szerinted nem. Asszem ezzel a véleménykülönbséggel még megférünk egy fórumon.

:prost:

Tomitomi

Torpedo666 írta:
tomitomi írta:Nekem is furcsa M.o-n a tesztvezetések misztifikálása
Nincs ez túlmisztifikálva, csak egy ígéret meg nem tartása" botcsinálta indokokkal érthetően okozhat bizonyos értelemben zúgolódást, temperamentumosabbaknál :lol: felbojdulást.


Arra gondoltam, hogy egy országban, ahol normális a gk-kereskedelem, ott bemész a kereskedésbe, elbeszélgetsz az eladóval és megegyeztek egy idöpontban a próbaautozáshoz.

Nem kell hozzá nyilt nap, se klubtali.

Torpedo666 írta:
tomitomi írta:amennyire tudom, eddig minden nyilt napon megtörtek a kedves érdeklödök egy Subit. Ezért számomra felfogható az EFI ovatossága.
Nagyon is jól tudod. Ezzel az a bibi, hogy ezek zömmel autós szaklapok sebességre éhes újságírói voltak, akik átlagos (vagy azalatti :oops: ) vezetési tapasztalatukkal alig várták, hogy tövig nyomhassák a gázt, (tisztelet a kivételnek) aztán már megállni nem volt olyan egyszerű, valamint potenciális vevőnek látszó magánszemélyek, akik megintcsak a fékhasználatig voltak nagylegények. Szerintem disztingválni itt is tudni kell, ha már valakinek van egy turbos Subaruja, akkor némi tapasztalata lehet a hogyanokról, valamint erre írtam azt a bizonyos százalékos önrészes dolgot :arrow: lsd. fentebb


(Gondolom a klubtag-újságírok kivételek. :))

Enyhén szólva leegyszerüsited a dolgot, ha az újságírokra fogod. A tény az, hogy majdnem minden alkalommal megtörtek egy autót. Abban viszont igazad van, hogyha ennyire vonakodtak elötte is, akkor jobb lett volna, ha be se vállalják.

Torpedo666 írta:
tomitomi írta:Egy kis külföldi betét. A svájci kereskedöm, aki föleg Peströl nézve egy istenháta mögötti faluban értékesíti a kocsikat, több autót ad el egy évben mint az EF M.o.n. És neki a reklámköltségének egy nagy részét a helyi importör fedezi. És ezzel a fejedben olvasd át a Cérna hozzászólását.
Jó, akkor én azt kérdezném, hogy szerinted minek köszönhető az alacsony értékesítés Mo-on? Elsődlegesen lehet az életszínvonal differencia Mo vs. Svájc. Ugye, ott mások az árak, mások a bérek, s nem népautó a Suzuki? Persze, hogy továbbra is exkluzív autókról beszélünk, s emiatt még talán ott sem lesz sokáig népautó, de te most az értékesítési volumen összehasonlíthatóan már-már nevetségesen alacsony mivoltáról beszéltél. Nahát, ez persze, hogy nemcsak az életszínvonal függvénye. Lássuk csak? Hányan ismerik Mo.-on a Subarut? Honnan/ milyen kontextusban ismerik? Mi jut eszükbe ha hallják a Subaru nevet (személyesítsék meg: férfi, nő - külső, belső leírás. Mit tesznek a Subaru márkanév öregbítéséért, ismertségének növeléséért? Ebben a kategóriában (minőség, ár) milyen autókat vásárol a potenciális vevőkör, miért? stb-stb-stb.
Igazán nem akarok elmenni más irányba, de ez kőkemény gazdasági, s ezen belül nagy része marketing kérdés. Hossszúúú :D , de ha érdekel nyissunk neki egy topicot, mert ez itt OFF


Svájcban 25 év alatt átlagban évi 10 ezer autót adott el Subaru. Viszont sem nyilt napon, sem márkatalálkozókon nem látja így vendégül a tulajokat, rajongókat. Egy kávé, tea, esetleg egy üditö csurranhat.

(A többi témát tényleg érdemes máshol kitárgyalni.)

Torpedo666 írta:Valld be, hogy az EF felbérelt, hogy azokat, akiknek nem volt makulátlanul jó véleménye a találkozóról, pontosabban róluk egyszerűen: :lang: :lol: :lol:


Másodszor, s egyre egyértelmübben jössz ezzel a tárgyilagos megjegyzéssel. A hozzászolásaid mindeddig úgy olvastam, hogy a saját véleményed. De lehet, hogy a szürke importöröket képviseled és le akarod járatni a hivatolst?! :twisted: :wink: :lol:

Torpedo666 írta:Összefoglalva, jó volt, jól éreztük magunkat, de van még mit csiszolni. 8)
Avatar
tomitomi
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 2521
Csatlakozott: 2002.07.23., kedd 12:33
Tartózkodási hely: Baden (CH) / Budapest
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

HozzászólásSzerző: Startprogram » 2004.06.22., kedd 21:33

tomitomi írta: :prost:


:prost:
No problem my friend, no problem!
Startprogram
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2003.03.16., vas. 23:42
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

HozzászólásSzerző: Yula » 2004.06.23., szer. 08:28

Aki nem volt ott, vagy aki elfelejtette volna: I.O.S.T (80Mb)
Vagy az FTP-ről (Yula-Videok könyvtárban)
Yula
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2002.10.06., vas. 01:55
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 0 time
Been liked: 1 time

HozzászólásSzerző: cossie » 2004.06.23., szer. 08:53

Yula!

Nem tudom, lehet nálam van a hiba, de csak egy kis töredék jön le, nem 80 mega...

üdv: cossie
kockafej újra 2002 Impreza WRX SportWagon - garázsfogságban
Ződ traktor Passat
cossie
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2003.02.19., szer. 10:01
Tartózkodási hely: Veszprém-Kádárta
Has liked: 88 times
Been liked: 71 times

HozzászólásSzerző: Torpedo666 » 2004.06.23., szer. 09:16

Szervusz tomitomi!

Örülök, hogy sikerült közelíteni valamelyeset nézőpontunkat egymáséhoz, s ha nem is értesz egyet - absz. nem ez volt a cél - de most már
tomitomi írta: Szerintem is arra való egy fórum, hogy véleményeket ütköztessünk.
8) :wink:


tomitomi írta: Arra gondoltam, hogy egy országban, ahol normális a gk-kereskedelem, ott bemész a kereskedésbe, elbeszélgetsz az eladóval és megegyeztek egy idöpontban a próbaautozáshoz. Nem kell hozzá nyilt nap, se klubtali.


Te mondtad
tomitomi írta:...egy országban, ahol normális a gk-kereskedelem...
Tényleg CSAK a tények: a személyes találkozókon néhányszor szóba került a próbavezetés lehetősége az EF-nél. Néhányan elmondták az élményüket, s nekem is volt egy ilyen. Bejelentik, majd bocs mégsem különböző indokokkal... a részletek ha érdekelnek, szólj, akkor írom az EF kritika topicba.


tomitomi írta:Abban viszont igazad van, hogyha ennyire vonakodtak elötte is, akkor jobb lett volna, ha be se vállalják.


:prost:

tomitomi írta:Svájcban a Subaru sem nyilt napon, sem márkatalálkozókon nem látja így vendégül a tulajokat, rajongókat. Egy kávé, tea, esetleg egy üditö csurranhat.

Biztosan így van, ha te mondod, s ilyen szempontból (is) ahogyan írtam, tiszteletreméltó az EF próbálkozása. Nem tudnám megmondani a svájci kereskedőnek miért jó ez, talán mert az egész ország egy bankállam, emberek nagy része ott alapvetően meglehetősen távolságtartó, s lehet, hogy idegenkedve fogadnák az ilyen jellegű közeledést, de ennek van egy erős ellenérve is, hogy a "szíves vendéglátás" mindenkinek jól esik. - Szóval nem tudom! :oops: :wink: :) Egy biztos: a fejlődést eddig mindig a felfelé hasonlítgatás vitte előre, s remélhetőleg az EF most már jó úton van. 8)

tomitomi írta: De lehet, hogy a szürke importöröket képviseled és le akarod járatni a hivatalost?! :twisted: :wink: :lol: .

:lol: :) Szürkének szürke, de csak a színkód! :lol: Egyébként a dolog pikantériája, hogy korábban az autóm CIB hiteles volt, s az előző tulaja az EF-től vásárolta, illetve a törlesztésig oda hordta szervízeltetni. Úgyhogy nekem isteníteni kellene őket! :lol: :D :wink:

startprogram írta:Love, peace
Drive & Ride
Avatar
Torpedo666
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 796
Csatlakozott: 2003.06.19., csüt. 09:12
Tartózkodási hely: BETD
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

HozzászólásSzerző: Torpedo666 » 2004.06.23., szer. 09:17

Yula írta:Aki nem volt ott, vagy aki elfelejtette volna: I.O.S.T (80Mb)
Vagy az FTP-ről (Yula-Videok könyvtárban)


Nekem is csak a hang jön le... :cry:

Tudsz tanácsot adni, hogy érdemes még próbálkozni? :?:
Drive & Ride
Avatar
Torpedo666
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 796
Csatlakozott: 2003.06.19., csüt. 09:12
Tartózkodási hely: BETD
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

HozzászólásSzerző: Cérna » 2004.06.23., szer. 09:20

Yula írta:Aki nem volt ott, vagy aki elfelejtette volna: I.O.S.T (80Mb)
Vagy az FTP-ről (Yula-Videok könyvtárban)

Nagyon ZSIR! (nem csak a focisok hasa)
Gratula Yula, teszenek a rimtusra Timeshiftingek (3:47 korul) a vagasok is zoralok. Megegyszer gratula, nagyon szinvonalas. Csak kar, hogy nem Modern Talkingos zenet hasznaltal :D (Hajra Petko!)
Avatar
Cérna
Fórum Admin
Fórum Admin
 
Hozzászólások: 1315
Csatlakozott: 2002.07.12., pén. 18:25
Tartózkodási hely: Zürich
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

HozzászólásSzerző: Cérna » 2004.06.23., szer. 09:28

Torpedo666 írta:
Yula írta:Aki nem volt ott, vagy aki elfelejtette volna: I.O.S.T (80Mb)
Vagy az FTP-ről (Yula-Videok könyvtárban)


Nekem is csak a hang jön le... :cry:

Tudsz tanácsot adni, hogy érdemes még próbálkozni? :?:

Trop., nem jo Codec-et hasznalsz.
Most nem erdemes keregelned, melyik hianyzik,
INNEN LETOLTHETSZ EGY CODEC PACK-ET, amely telepitese utan tobbe nem lesz gondod...
5.95-os vers... tamogat vagy 200 codec-et

Csa.
Avatar
Cérna
Fórum Admin
Fórum Admin
 
Hozzászólások: 1315
Csatlakozott: 2002.07.12., pén. 18:25
Tartózkodási hely: Zürich
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

HozzászólásSzerző: Yula » 2004.06.23., szer. 10:24

Sokat nem tudok segíteni. DivX-el van tömörítve ennyi.
Hogy miért csak a töredéke? Lehet, hogy a www.tar.hu sz@r.
Majd később orvosolom, hogy több részletbe darabolom fel, így ha megszakad nem kell az egészet újra tölteni.
Yula
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2002.10.06., vas. 01:55
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 0 time
Been liked: 1 time

HozzászólásSzerző: Yula » 2004.06.23., szer. 10:25

Cérna: Köszi :!: :)
Yula
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2002.10.06., vas. 01:55
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 0 time
Been liked: 1 time

HozzászólásSzerző: AtishPapa » 2004.06.23., szer. 10:25

Cérna írta:
Torpedo666 írta:
Yula írta:Aki nem volt ott, vagy aki elfelejtette volna: I.O.S.T (80Mb)
Vagy az FTP-ről (Yula-Videok könyvtárban)


Nekem is csak a hang jön le... :cry:

Tudsz tanácsot adni, hogy érdemes még próbálkozni? :?:

Trop., nem jo Codec-et hasznalsz.
Most nem erdemes keregelned, melyik hianyzik,
INNEN LETOLTHETSZ EGY CODEC PACK-ET, amely telepitese utan tobbe nem lesz gondod...
5.95-os vers... tamogat vagy 200 codec-et

Csa.


Yula! :hullam:

Annyit azért megjegyeznék, hogy az ACE Codec pakk tartalmaz ugyan egy csomó kodeket, viszont éppen a nagy mennyiség miatt lehetnek olyan filmek amelyek eddig esetleg működtek, eztán pedig nem fognak menni. Lehet hogy az újabb verzióknál kiküszöbölték ezt, viszont a régebbiekkel voltak gondjaim. Ha tudja az ember fia, hogy specifikusan mit szeretne, akkor persze nincs probléma. Szóval óvatosan ;)
AtishPapa
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 817
Csatlakozott: 2003.11.22., szomb. 17:46
Tartózkodási hely: Csomád
Has liked: 0 time
Been liked: 2 times

HozzászólásSzerző: Nokiafan » 2004.06.23., szer. 10:41

A videót mindjárt átoperálom a klub szerverére!
Think. Feel. Drive.
Kép
Nokiafan
Fórum Admin
Fórum Admin
 
Hozzászólások: 18389
Csatlakozott: 2002.07.12., pén. 18:01
Tartózkodási hely: Galgahévíz / Biatorbágy
Has liked: 0 time
Been liked: 12 times

HozzászólásSzerző: Nokiafan » 2004.06.23., szer. 11:01

Nokiafan írta:A videót mindjárt átoperálom a klub szerverére!


Itt is van.

Yula, I. Országos SUBARU Találkozós filmje - 83,1MB
http://subaruklub.hu/galeria/04torokmezo/yulafilm.avi

THX :imadat:
Think. Feel. Drive.
Kép
Nokiafan
Fórum Admin
Fórum Admin
 
Hozzászólások: 18389
Csatlakozott: 2002.07.12., pén. 18:01
Tartózkodási hely: Galgahévíz / Biatorbágy
Has liked: 0 time
Been liked: 12 times

HozzászólásSzerző: AtishPapa » 2004.06.23., szer. 11:16

Yula írta:Sokat nem tudok segíteni. DivX-el van tömörítve ennyi.

Ha segít valakinek akkor 5-ös DivX-szel van tömörítve. Valószínű, hogy a kisebb verziószámúak nem játszák le.
AtishPapa
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 817
Csatlakozott: 2003.11.22., szomb. 17:46
Tartózkodási hely: Csomád
Has liked: 0 time
Been liked: 2 times

HozzászólásSzerző: WRC » 2004.06.23., szer. 11:52

Nokiafan írta:
Nokiafan írta:A videót mindjárt átoperálom a klub szerverére!


Itt is van.

Yula, I. Országos SUBARU Találkozós filmje - 83,1MB
http://subaruklub.hu/galeria/04torokmezo/yulafilm.avi

THX :imadat:


Nekem nem gyün. :idea:
Se FlashGet-tel, se máshogy. :?
(olyan, mintha a szerver nem válaszolna :?: :roll: )
Avatar
WRC
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 5332
Csatlakozott: 2002.07.14., vas. 17:27
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

HozzászólásSzerző: Mervado Bela » 2004.06.23., szer. 12:31

nekem ok, 90k-val cammog (chello)
Avatar
Mervado Bela
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 2264
Csatlakozott: 2002.10.16., szer. 04:25
Tartózkodási hely: Budapest-Miskolc
Has liked: 0 time
Been liked: 1 time

HozzászólásSzerző: Baranyas » 2004.06.23., szer. 12:53

Mervado Bela írta:nekem ok, 90k-val cammog (chello)


Nekem lejött 200-al .. :lol:
"Megmondom én, hogyan lehet
Hogy magyarként éljük a jövőt:
Ameddig azok döntik ,
Mi ültetjük ...addig a fenyőt.."
Avatar
Baranyas
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 10667
Csatlakozott: 2002.08.08., csüt. 11:57
Tartózkodási hely: A Zöldben ...
Has liked: 0 time
Been liked: 1 time

HozzászólásSzerző: Torpedo666 » 2004.06.23., szer. 14:25

Cérna!

Köszönöm szépen a tanácsot!
:D

Egy kis bi-bi adódott a Codec-kel :oops: , de állítólag holnapra megcsinálják nekem.
8)

Yula!

Nagy kérés lenne, ha megkérnélek, hogy át tudnád-e venni videokazira, vagy akár verbatim DVD-re az OST anyagát, s megmondod, hogy mennyi a deal?

:D
Drive & Ride
Avatar
Torpedo666
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 796
Csatlakozott: 2003.06.19., csüt. 09:12
Tartózkodási hely: BETD
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

HozzászólásSzerző: Mervado Bela » 2004.06.23., szer. 14:45

Ahh verigút
Sőnszten videjó
gútesz múzik

:imadat: Yula mester csókolom a kezsit lábit
(ZSÍR)
Avatar
Mervado Bela
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 2264
Csatlakozott: 2002.10.16., szer. 04:25
Tartózkodási hely: Budapest-Miskolc
Has liked: 0 time
Been liked: 1 time

HozzászólásSzerző: Zeke » 2004.06.23., szer. 14:58

Cérna írta:Nagyon ZSIR! (nem csak a focisok hasa)


már rajta vagyok az ügyön :oops: 8) :lol:
Kép
Avatar
Zeke
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 7658
Csatlakozott: 2003.09.06., szomb. 22:16
Tartózkodási hely: Ez nem Monaco , ez Bagdad!
Has liked: 2 times
Been liked: 6 times

HozzászólásSzerző: hunlimo1 » 2004.06.23., szer. 15:49

sHimán csak ZSÍRmalac

Kiru, grat. Mostmár megengedem, hogy csináld a Clios videókat is :lol:
Avatar
hunlimo1
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 4405
Csatlakozott: 2002.07.14., vas. 17:34
Tartózkodási hely: 0-200km/h=12.4mp IXLR 8(r)
Has liked: 0 time
Been liked: 1 time

HozzászólásSzerző: Yula » 2004.06.23., szer. 19:52

hunlimo1 írta:sHimán csak ZSÍRmalac

Kiru, grat. Mostmár megengedem, hogy csináld a Clios videókat is :lol:

Gyúrok rá hétvégén :lol:
Yula
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2002.10.06., vas. 01:55
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 0 time
Been liked: 1 time

HozzászólásSzerző: tomitomi » 2004.06.27., vas. 21:08

Nokiafan írta:Yula, I. Országos SUBARU Találkozós filmje - 83,1MB
http://subaruklub.hu/galeria/04torokmezo/yulafilm.avi

THX :imadat:


Csak most jutottam hozzá. :oops: Tényleg szuper! :imadat: (Kár, hogy csak 7 perces...:))

Mi az a zene, ami az első pár percben szól?
Avatar
tomitomi
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 2521
Csatlakozott: 2002.07.23., kedd 12:33
Tartózkodási hely: Baden (CH) / Budapest
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

HozzászólásSzerző: Yula » 2004.06.27., vas. 21:29

tomitomi írta:
Nokiafan írta:Yula, I. Országos SUBARU Találkozós filmje - 83,1MB
http://subaruklub.hu/galeria/04torokmezo/yulafilm.avi

THX :imadat:


Csak most jutottam hozzá. :oops: Tényleg szuper! :imadat: (Kár, hogy csak 7 perces...:))

Mi az a zene, ami az első pár percben szól?

Any Given Sunday film zenéje, Rock the Sharks címmel.
Yula
Törzsvendég
Törzsvendég
 
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2002.10.06., vas. 01:55
Tartózkodási hely: Budapest
Has liked: 0 time
Been liked: 1 time

ElőzőKövetkező

Vissza: Országos Subaru Találkozók

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég

cron