Eladó első fékek!!! WRX és STI is

Miért is porosodjon minden a sarokban? Lehet, hogy valakit boldoggá tehetsz... Hirdess!
Fórum szabályok
FIGYELEM!
A magyar kormányrendeletben ( 267/2004.(IX.23.)) leírtak alapján, fórumunk adminisztrátorai és az egyesület felelősséget NEM vállalnak az illegális autóbontások miatt. Mindenki saját felelősségére hirdet, valamint ha bármilyen illegális tevékenységet folytat (autóbontás), ezt saját felelősségére teszi!

Eladó első fékek!!! WRX és STI is

HozzászólásSzerző: phenomenal » 2016.12.15., csüt. 12:20

Sziasztok!

Eladó két első fék szett:

-WRX négydugós (ha jól tudom Sumitomo): piros, fehér Subaru felirattal, acél, keveset használt utcai tárcsával és betéttel együtt. Állapotáról nem tudok pontosat írni, én használat előtt felújíttatnám, de lehet, hogy jelenlegi állapotában is ok. Két nyereg, tárcsákkal, betétekkel: 70e HUF

-Brembo STI: Az ismert arany színben. 2004-es autóról vettem bontottan Angliából. Mindenképpen foglalkozni kell vele: a jobb oldali nyereg külső légtelenítőjét megfúrták és ledugózták egy sima hatlapfejű csavarral (10x1.25-ös, a menetemelkedésben nem vagyok biztos). Egy darabig ezzel a fékkel jártam utcán, de mindig fellevegősödött. Porvédőket is cserélni kell, és egy festés is ráférne. "Még játszani jó" féktárcsákkal adom, és kemény anyagú sport betétekkel (gyártókat nem tudok). A betéteket vezető tüskék és rugók nélkül. 120e HUF kompletten

Ritkán látogatom a fórumot, így aki érdeklődik, az a gabesnotdead@gmail.com -on, vagy a húsz3601501 számon tegye.
Köszi!
Gábor
phenomenal
Újonc
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.06.03., hétf. 08:39
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

Vissza: Alkatrészt kínálok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég