Legacy Outback Android 5.1 Quad Core Multimédia WiFi FULL

Miért is porosodjon minden a sarokban? Lehet, hogy valakit boldoggá tehetsz... Hirdess!
Fórum szabályok
FIGYELEM!
A magyar kormányrendeletben ( 267/2004.(IX.23.)) leírtak alapján, fórumunk adminisztrátorai és az egyesület felelősséget NEM vállalnak az illegális autóbontások miatt. Mindenki saját felelősségére hirdet, valamint ha bármilyen illegális tevékenységet folytat (autóbontás), ezt saját felelősségére teszi!

Legacy Outback Android 5.1 Quad Core Multimédia WiFi FULL

HozzászólásSzerző: gymkhana » 2016.11.27., vas. 14:23

Navigációs fejegység, mindent tud, amit lehet, WiFi, 3G internet. Ipod, Iphone kezelés. Kormánytáv feltanítható. Minden formátumot lejátszik, menetrögzítő, és tolatókamera kezelés, Mirror Link funkció, stb. 134990.-Ft

Kép

Kép

Kép
http://www.autogaz.hu
Subarum van, és Kawasakim . Mi kellhet más?
Avatar
gymkhana
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1250
Csatlakozott: 2009.12.29., kedd 22:44
Tartózkodási hely: Gyöngyös
Has liked: 124 times
Been liked: 327 times

Re: Legacy Outback Android 5.1 Quad Core Multimédia WiFi FUL

HozzászólásSzerző: Flash » 2016.11.28., hétf. 18:20

Ahh, ezt meg honnan szerezted? Ez valami kínai cucc? Van valami "rendes" neve/típusa egyáltalán? Mesélj még egy kicsit róla légy szives, még a végén mégis lecserélem a Pioneert :wink:
Audio rész minősége milyen a Kenwood/Alpine/Pioneer triumvirátushoz képest?
Milyen a kihangosítója? (mert a piomé ultragáz, hiába Parrot modult használ, vagy a mikrofon vagy a modul gáz, én ugyan mindenit jól hallok, de engem meg alig értenek)
Műszaki paramétereket hol találok róla? Kijelző felbontás?
Van benne giroszkóp, sebességimpulzus bemenet?
Milyen a touch része, milyen használni? nem túl érzékeny /érzéketlen?

Bocsi a sok kérdésért :oops:
Avatar
Flash
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1364
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 10:53
Tartózkodási hely: a Föld nevű bolygó
Has liked: 94 times
Been liked: 151 times

Re: Legacy Outback Android 5.1 Quad Core Multimédia WiFi FUL

HozzászólásSzerző: gymkhana » 2016.11.29., kedd 16:39

Semmi gond, akkor kezdjük:

- Naná, hogy kínai, Banggod-on vettem
- Ne gondold, hogy ezeknek van neve...
- Hangminőségben ne várj csodát, a gyári fejegységet nem múlja felül
- Kihangosítóval nincs semmi gond. Viszont általános tapasztalatom, hogy nem magukkal a kihangosítókkal szokott gond lenni, hanem a változó környezeti hatások rontják a hallhatóságot. Volt komoly (INE-W925, ezt cseréltem le) Alpine-om, annál is 10-ből 1-2-szer panaszkodtak. Ennél szintén. Szerintem ha nincs a szád előtt a mikrofon, akkor ez érzékeny pont. Egy ideje mindig odahajolok a fejegységhez, úgy beszélek, azóta nem panaszkodik senki. (van külső mikrofon is, csak lusta voltam bevezetékelni :) )
- Giroszkóp mintha lenne, de nem tudom mire jó.
- Sebességimpulzus bemenet? Nem akarsz te kicsit túl sokat? :lol: Hát az nincs szerintem. Az is mire jó?
- A kijelző 8"-os, 1024x600-as, teljesen vállalható, semmi baj nincs az érékenységgel
Összefoglalva, ha lemondasz a High-End hangminőségről, és értékeled az Android előnyeit, akkor nem bánnád meg a cserét. Nekem sokkal fontosabb ma már a minél fullosabb navigáció (Waze-iGO Nextgen stb.), meg az OBD kijelzés, meg a menetrögzítő kamera, meg a mindent lejátszás, mint az Alpine különleges hangminősége, a horror áron frissíthető keveset tudó navigációval fűszerezve
http://www.autogaz.hu
Subarum van, és Kawasakim . Mi kellhet más?
Avatar
gymkhana
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1250
Csatlakozott: 2009.12.29., kedd 22:44
Tartózkodási hely: Gyöngyös
Has liked: 124 times
Been liked: 327 times

Re: Legacy Outback Android 5.1 Quad Core Multimédia WiFi FUL

HozzászólásSzerző: Flash » 2016.12.01., csüt. 09:42

Giroszkóp meg a sebesség impulzus bemenet a navihoz kell, hogy alagutakban is tudj navigálni. Odahaza ez nem olyan fontos, de amerre én járok ott igen, pl elágazás alagútban, vagy azonnal utána ahol a gps magában semmit sem ér...
Hangminőség: ha a gyárival pariban van akkor még nem ilyedtem el, de nekem ne sisteregjen, búgjon a fordulatszámtól függően vagy hasonlók, és ne fájjon tőle a fejem egy óra után.
Avatar
Flash
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1364
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 10:53
Tartózkodási hely: a Föld nevű bolygó
Has liked: 94 times
Been liked: 151 times

Re: Legacy Outback Android 5.1 Quad Core Multimédia WiFi FUL

HozzászólásSzerző: gymkhana » 2017.01.12., csüt. 13:33

A Pajóban vannak ilyen fjúcsörök? Mert Alpine-ban, Clarionban nem volt.
Viszont az iGO valamennyire próbálja számolni a haladást az alagútban, a belépési, meg a megengedett sebességértékekkel.
A rádiójával semmi ilyen gond nincs. Ja egy érdekesség, az összes kormánygombot szabadon választva össze lehetett tanítani vele!


Utoljára gymkhana ugrasztotta előre 2017.01.12., csüt. 13:33-kor.
http://www.autogaz.hu
Subarum van, és Kawasakim . Mi kellhet más?
Avatar
gymkhana
Dumazsák
Dumazsák
 
Hozzászólások: 1250
Csatlakozott: 2009.12.29., kedd 22:44
Tartózkodási hely: Gyöngyös
Has liked: 124 times
Been liked: 327 times


Vissza: Alkatrészt kínálok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég